sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yüzük Modelleri Nelerdir?

Yüzük genellikle süs eşyası olarak kullanılmakla birlikte nişan ve evlilik gibi kurumlarda bir simge göstergesidir. Parmağa takılan madeni halka olan yüzükler evlilik ve nişan için alyans şeklinde kullanılmaktadır.

Aksesuar olarak kullanılan yüzüklerin bayan ve erkek modelleri bulunmaktadır. Altın, gümüş ve imitasyon şeklindeki şık erkek ve bayan yüzükleri önemli tamamlayıcı aksesuarlardandır.  Günlük kullanım için tercih edilen süs yüzüklerinin farklı renk, model ve desende çeşitleri bulunmaktadır.

Evlilik Teklifinde Hangi Yüzük Modeli Tercih Edilmelidir?

Evlilik teklifi yapılacağı zaman tektaş yüzük tercih edilmelidir. Aksi halde evlilik teklifinin sönük geçmesine sebep olabilirsiniz. Yüzük ürünleri arasında tektaş yüzükler çok önemli bir yere sahiptir.

Pırlanta tek taş yüzük tasarımları evlilik teklifinde bayanların en çok beklediği yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Ancak her bütçeye hitap eden tektaş yüzük çeşitleri de bulunmaktadır.

Tektaş yüzük çeşitleri farklılık göstermektedir. Renk, karat, berraklık, taşı tutacak olan yüzüğün gümüş rengi mi altın rengi mi olacağı, ayarı gibi pek çok farklı özellik bulunmaktadır.

Tektaş pırlanta yüzükler arasında en çok zümrüt kesimli pırlanta yüzük, tamtur pırlanta yüzük damla kesim pırlanta yüzük, yuvarlak ve prenses kesim pırlanta yüzük tercih edilmektedir.

Zümrüt Kesim Pırlanta Yüzük

Zümrüt kesimli pırlanta yüzükler fantezi kesimler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Zümrüt kesimli pırlanta yüzükler tercih ederken kaliteli taşlar tercih edilmesi çok önemli bir yere sahiptir.

Zümrüt kesimli pırlanta yüzükler özellikle ünlüler arasında çok tercih edilen pırlanta yüzük modelidir. Oval ve zümrüt şeklinde kesilmiş olan zümrüt kesimli pırlanta yüzüklerin en önemli özelliği parmakları olduğundan daha uzun göstermesidir.

Tamtur Pırlanta Yüzük

Tamtur pırlanta yüzükler kadınların en çok hayalini süsleyen yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Son zamanlarda kadınlar arasında çok tercih edilen tamtur pırlanta yüzükler şık bir görüntü yaratmaktadır.

Tamtur yüzüklerin pırlanta olmayan modelleri bulunmakla birlikte pırlantaya göre oldukça ekonomiktir.

Damla Kesim Pırlanta Yüzük

Damla kesim pırlanta yüzükler damla şeklinde kesilen tek taş yüzüklerdir. Daha eski model olan damla kesim pırlanta yüzükler yeniden moda olmaya başladı.

Evlilik teklifleri için zarif ve feminen bir görüntüye sahip olan damla kesim pırlanta yüzükler değişik ve şık bir seçim imkanı sunmaktadır.

Yuvarlak Kesim Pırlanta Yüzükler

Yuvarlak kesim pırlanta yüzükler dünyada en yaygın kullanılan yüzük çeşitleridir. Dünyada kesilen pırlantaların dörtte üçlük kısmı yuvarlaktır.

En ideal kesimlerden biri olan yuvarlak kesim pırlanta yüzüklerde matematiksel formüller ve ışık teorileri kullanılmaktadır.

Prenses Kesim Pırlanta Yüzük Modelleri

Prenses kesim pırlanta yüzük modelleri diğer yüzük modellerine gör daha yeni bir kesimdir. Modern bir görünüme sahip olan prenses kesim yüzükler giderek popüler hale gelmektedir.

Yüzük fiyatları seçilen yüzüğün altın, gümüş veya pırlanta olmasına göre farklılıklar göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.