sadsad x
asdasd

Deniz, havuz ve güneşten yıpranan cildine gereken nemi sağlıyor musun? Cildine gereken özeni göstermen ve onu ihmal etmemen için sana özel yazın ihtiyacın olabilecek vücut yağlarını sıraladık. Daha fazla bekleme ve sen de bir tane edin!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Vücut Yağı Seçimi Nasıl Olmalıdır? 

Vücudu nemlendirmenin en doğal ve sağlıklı yolları arasında vücut yağları kullanımı yer almaktadır. Güzellik çalışmalarının vazgeçilmezleri arasında uygun yağ seçimi yer almaktadır. Cilde sağlıklı ve pürüzsüz görünüm kazandırmak için vücut yağları kullanılabilmektedir. Yağlar ışıltılı ve simli görünüme sahip olmaktadır. Vücut yağı kullanımında dikkat edilmesi gerekmektedir. Yaz ve kış aylarında cilde parlaklık kazandırmak için yağlar kullanılabilmektedir. Cildi besleyen, doğal içeriğe sahip vücut yağları hoş kokuları ile ruhu dinlendirmektedir. Cildin elastikliğini artıran, cilde enerji veren ve bakım yapan vücut yağları bulunmaktadır. 

Vücut Yağlarının İçeriği Hakkında Bilgiler 

Limon yağı, buğday, badem özü içeren yağlar aloe vera özü ile hoş koku oluşturabilir. Biberiye yaprağı ve soya özü ise içeriğinde E vitamini bulundurmaktadır. Limon yağı cildi canlandırma ve portakal kabuğu görünümünü yok etme özelliğine sahiptir. Ciltte gerilmelere bağlı olarak kaşıntıları engellemek için de vücut yağı kullanılmaktadır. D vitamini bulunan tatlı badem yağı ise cildi beslemektedir. Buğday yağları cildi yumuşatır ve çatlak görünümü azaltmaya yardımcı olur. 

Yetişkinlerde Vücut Yağı Kullanımı Hakkında 

Hamilelik dönemlerinde hızla kilo alıp verme sonucunda meydana gelen çatlaklar yara izleri, cilt lekelerinin de görünümünü azaltmaya yardımcı olmaktadır. Vücut yağlarının günde iki kez kullanılması önerilmektedir. Doğal bakım yağları özellikle kuru ve normal ciltler için kan dolaşımını hızlandırma özelliğine sahiptir. Oksijenin dokulara ulaşımı için de yağlar tercih edilmektedir. Vücut yağı ürünleri çeşitlidir. Organik özlü, doğal zeytinyağlı, ylang özlerinden oluşan kokuya sahip olup masaj etkisi özelliğine sahiptir. 

Masaj Yaparak Cildi Nemlendirmek Mümkün Mü? 

Dairesel hareketlerle masaj yaparak doğal yağları kullanmak içerdiği mineraller ve minerallerle cildi daha sıkı, sağlıklı, pürüzsüz, sağlıklı ve esnek şekilde tutmaktadır. İpeksi öze sahip yağlar canlandırıcı, besleyici ve pürüzsüz etki bırakıcı özelliğe sahiptir. Nemli veya kuru ciltlere birkaç damla yağ kullanmak ve masaj yapmak ciltte parlaklık oluşturmaktadır. Portakal yağlı bitkisel yağlar mandalina, turunçgil ağırlıklı içerikle zenginleştirilmiştir. Özellikle hamile bayanlarda hamilelik sürecinde meydana gelen çatlakları engellemek amacıyla bebe yağı kullanmaktadır. Kullanım amacı çeşitli olan yağlar yetişkinlerde de saç ve vücut bakımında tercih edilmektedir. 

Zengin Vitaminler İçeren Vücut Yağları 

Bebeklerde de kullanılabilen yağlar zengin E vitamini içeriğine de sahiptir. Değişik fiyatlarda bulunabilen yağlar tüm bütçelere uygun şekilde tasarlanmıştır. Sahte ve cilt için uygun olmayan yağların kullanımı tercih edilmemelidir. Vücut yağlarının içeriğinin okunması ve haklarında araştırma yapılması gerekmektedir. Vücut yağları cildin kuruyan ve azalan nem dengesi için kullanılmalıdır. Vücut yağı fiyatları sanılanın aksine uygundur. Vücut yağları güneşlenirken güvenle kullanılabilir. Bacak kısmında ve yüzde nemlendirme etkisi oluşturmak için kullanılabilir. Cilde nemlendirme yapmak için duş ardından ıslak vücuda uygulanması gerekmektedir. Hassas, sivilce problemli ciltlerde kullanırken dikkatli olunması gerekir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.