sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Vücut Spreyleri

Şüphesiz ki herkes güzel kokmak istemektedir. Kötü kokuyu önlemek amacı ile spreyler ve parfümler üretilmiştir. Amaçları kötü kokuyu gidermek olarak toplumlarda yanlış algılanmaktadır. Bu tarz ürünleri daha güzel kokmak için kullanılmaktadır. Bu ürünlerde vücut spreyleri ve parfümleri öne çıkmaktadır. Vücut spreyleri parfümlerden kesinlikle farklı ürünlerdir. Vücut spreyi çeşitleri marka ve içeriklere göre zenginleşmektedir. Parfümler yakın temas olmadan insanlar tarafından duyulabilme özelliğine sahiptir. Diğer insanlara yakın temas olmadan ulaştırılabilir. 

Kalıcı Kokuya Sahip Vücut Spreyleri Hakkında Bilgiler 

Vücut sprey ürünleri ise parfümlerden farklı olarak yakın temasa daha uygundur. Vücut spreylerinin kalıcılıkları daha fazladır. Parfümler ve spreyler aralarında temel farklar içermektedir. Parfüm içeriklerinde kimyasal madde bulunurken vücut sprey ürünlerinde bitkisel yağlar, aromalar bulunmaktadır. Vücut spreyleri kullanımı hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.  Deodorant ürünlerin zararlarının bilinmesi vücut sprey ürünlerinin kullanımını artırmış durumdadır. Vücut spreyleri kullanımı kötü kokuların giderilmesini gerektirmektedir.

Vücut Spreyleri Hangi Amaçla Kullanılmaktadır? 

Duş alınamadığı durumlarda sprey kullanımı kurtarıcı olmaktadır. Vücuda abartmadan hafif bir şekilde koku sağlamanın en ideal yolu vücut spreyi kullanmaktan geçmektedir. Parfüm ve kolonyalara göre vücut spreyleri daha ideal olmaktadır. Vücut spreyi ürünleri günümüzde hızla yaygınlaşmaktadır. Duştan çıkıldığında vücudun çeşitli kısımlarına sıkmak mis kokusunu artıracaktır. İnsanlara yoğun koku ile rahatsızlık vermemek ve ağır koku ile bunaltmamak için doğru miktarda kullanılması önerilmektedir. Kokunun uzun sürmesi için spreyin nabız noktalarına sıkılması gerekebilmektedir. 

Vücut Spreyleri Nerelerde Kullanılmaktadır? 

Bilekler, dirsekler, göğüs, boyun ve kulak arkası kısımlar spreylerin kalıcılığını artırmak için ideal alanlar arasında bulunmaktadır. Haftanın değişik günlerinde değişik kokular kullanımı gerekebilmektedir. Az miktarda sprey kullanımı gerekmektedir. Kullanıcılara az gelse bile daha sonra yayılmalara neden olabilmektedir. Yüze sprey uygulanması ciltte kurumaya neden olmaktadır. Vücut spreyleri ciltte bulunan kötü kokuyu gizlemek için ya da hijyen eksikliği sorunundan dolayı uygulanmamaktadır. Duşa girene kadar vücut spreyleri büyük yardımcı olmaktadır. Vücut spreylerinin asıl kullanım şekli ise duştan sonra uygulama ile gerçekleşmektedir.

 Bitkisel Yağlar Ve Aromalarla Zenginleştirilen Vücut Spreyleri Hakkında Bilgiler 

Yakın temas olmadan da kokunun herkesi sarması gerektiğinde tercih parfümlerden yana kullanılmalıdır. Vücut spreyleri yakın temas sırasında kokuyu daha net anlaşılır hale getirmektedir. Vücut spreyleri oldukça kalıcı durumdadır. Vücut spreyi fiyatları ise sanılanın aksine uçuk değildir. Sağlıklı ürünlerin kullanımı gerekmektedir. Vücut spreyi ile parfümler arasındaki fark içerik yönünden farklı olmaları ile gerçekleşmektedir. Parfümlerin içeriğinde kimyasal madde bulunmakta, vücut spreylerinin içeriğinde ise aromalar ve bitkisel yağlar tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.