sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Cildinizde Çatlaklar Oluşmadan Önleminizi Alın

Vücutta çeşitli sebeplerle çatlakların oluşması mümkündür. Kişisel bir olay olmayan vücut çatlakları oluşmadan vücut çatlak önleyici ürünler kullanılabilir. Özellikle hamilelik döneminde kısa sürede hızlı bir şekilde formu değişen ve gerilen deride çatlakların nerelerde ve ne zaman oluşacağı bilinmektedir.

Göğüsler, karın ve bel bölgesinde sıklıkla görülen vücut çatlakları zamanla deforme olan deride herhangi bir sebep (hamilelik gibi) olmasa da ortaya çıkabilir. Bu çatlakların muhtemel olma bölgelerinde soğuk suya ayarlanmış duşu dairesel hareketlerle her banyoda gezdirirseniz, olası küçük ve yeni çatlakların önüne büyümeden geçmiş olursunuz.

Derin ve Belirgin Vücut Çatlakları Geçer Mi?

Vücut üzerinde yer alan hiçbir çatlak alanın iyileşmesi artık imkansız değil. Günümüzde cilde dost, alerjen ve kimyasal içermeyen kozmetik/dermokozmetik ürünler içerisinde çatlak olan bölgelerdeki derinin esnekliğini yeniden kazandırabilecek ve çatlak görünümünü yok edebilecek ürünler bulunmaktadır.

Günde bir kez beş dakikanızı ayırıp vücut çatlak önleyici kozmetik kremini o bölgeye yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürerseniz kısa sürede vücudunuzdaki çatlak görünümünü en aza indirebilirsiniz.

Vücut çatlakları önceleri pembemsi bir renkte iken çok belirgin değildir. Ancak zamanla o bölgedeki çatlak oluşumu beyaz renge doğru geçiş yapacaktır. İyice belirgin hale gelen vücut çatlağı, görsel olarak kişiyi rahatsız edecektir. Artık çözümsüz olmayan bu sorunun giderilmesi için ise günde sadece beş dakika masaj yapmak yeterli olacaktır.

Beslenme Şekliniz Vücudunuzu Etkiliyor

Oluşmuş vücut çatlaklarında artış olmaması ya da henüz yeni oluşumdaki çatlakların beyaz forma dönüşmeden yok edilmesi için beslenme düzeninize dikkat etmeniz gerekmektedir. Çok yüksek olmayan vücut çatlak önleyici fiyatları sayesinde bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çatlak önleyici ürün kullanımı ile çatlakları yok edilmesine destek olurken, beslenme düzeninizdeki özenle yeniden oluşumuna da engel olabilirsiniz. Ev yoğurdu ve taze süt tüketimini artırın. Taze sebze ve meyveyi diyetinizden eksik etmeyin.

Vücut toksinlerinden kurtulmanıza destek olacak beslenme şeklini benimseyin. Günde en az 2 litre su içmeye özen gösterin. Genel vücut sağlığımız için gerekli olan sağlıklı beslenme ile vücut sağlığınızı kaybetmeden, çatlaklar oluşmadan önleminizi almış olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.