sadsad x
asdasd
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Büyük Bedende Tunik Şıklığı

Tunik kullanımı genç, yaşlı, açık, kapalı herkes tarafından rahatlığı nedeniyle tercih edilmekte olup, özellikle 42-60 beden aralığındaki kişiler hatları düzgün bir şekilde kapattığı için tercih edilmektedir. Tunik tasarımları istekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün yenilenmekte ve değişiklik göstermektedir.

Spor veya günlük kullanım için tercih edilen modellerin yanında abiye ve özel günler için de hem küçük hem de büyük bedenlere özel tasarımlar yapılmaktadır. Takım tunik modelleri de büyük bedenler için yapılmakta olup, ikili ya da üçlü takımlarla aranan şıklığa ulaşılabilmektedir.

Abiyelerde Büyük Beden Tunik Takımlar

Abiye giyim bir kere alınır ve şıklığın en üst seviyede olması istenir. Bu nedenle abiye seçimi için çoğu zaman günlerce araştırma yapılabilmektedir. Abiye Tunik fiyatları, günlük kullanım için olanlardan daha yüksek fiyatlarda yer almaktadır. Kullanılan özel kumaşlar, işlemeler, taşlar, tuniklerin fiyatlarında artışa sebep olmaktadır.

Abiye tuniklerin büyük beden tasarımlarında kişinin kilolu olmasının şık olmasına engel olamayacağını ispatlayacak şıklıktadır. Uygulanan özel tasarımlar ile tesettürlü ya da tesettürsüz giyimi tercih eden büyük beden bayanların şıklıkları tamamlanmaktadır.

Günlük Kullanıma Uygun Tunikler

Tuniklerin kullanım alanları oldukça yaygındır. Kullanılan kumaştan, uygulanan tasarıma, renklerine kadar özenle tasarlanan tunik ürünleri çeşitlerinden ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Günlük kullanıma ve spor tarza uygun olan büyük beden tunikler en çok tercihe dilen modeller arasında yer almaktadır. Günlük kullanımda rahatlık yanında şıklık isteyen büyük beden bayanlar tunik giyimi tercihe ederek rahat ve şık kıyafetlere sahip olmaktadırlar.

İş hayatı için de özel olarak üretilen büyük beden tunik gölekler ve trikolar bulunmaktadır. Tunik kullanarak hatlarının düzgün görünmesini sağlayan bayanlar, bulundukları şık ve güzel görünüm içinde kendilerini çok daha iyi hissetmektedirler.

Büyük Beden Giyimde Tunik Kullanımını Tercih Edin

42-60 beden arasındaki büyük beden bayanların çeşitli tarzlardaki tunik ürünlerini tercih etmesi, onların daha düzgün bir görünüme sahip olmalarını sağlamaktadır. Hatların çok dar kıyafetlerle ortaya çıkarılması büyük beden kıyafetlerde istenmeyen bir durumdur.

Rahatlık için pantolon giyimi tercihe eden büyük beden bayanlarda pantolon üzerine uygun bir tunik tercih etmeleri ile şık görünümlerini rahat kullanımla birleştirebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.