sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Şıklığınızı Yeni Sezon Tunikler İle Tamamlayın

Günümüzde her ne kadar kişinin kendisine yakıştırdığı modadır kavramı akıllarda yer alsa da kişiler yine de yeni sezon ürünleri takip etmekte, moda ürünleri taşımaya özen göstermektedir.

Aykırı ve komik duruma düşmemek için modanın yakından takip ediliyor olması kişilerin toplum yaşamlarında önem arz etmektedir. Bu yılın yaz modasında yaza uygun kumaşlar ve renklerle moda olan tunikler, içinde bulunduğumuz kış aylarında da geçerliliğini koruyan aranan ürünler arasında yer almaktadır.

Tarzınıza En Uygun Tunik Çeşitleri

Tunik kullanımı her giyim tarzına uyum sağlayabilen kurtarıcı bir kıyafettir. Tayt üzerine, pantolon üzerine, pardösü altına, kaban altına her türlü tarza ve kıyafete uyum sağlamaktadırlar.

Tunik kullanımı ve taşıması kolay, farklı örgü, kumaş ve renklerde yapılabilen, klasik ya da spor giyime uyum sağlayabilen tunik ürünleri çok yönlü kullanımı olan bir kıyafettir. Tunikler her beden ve her yaş için özel tasarımlarda raflarda yerini almıştır.

Kış aylarında da tuniğin rahatlığından vazgeçemeyen küçük beden ürünler ilgili mağazalarda satılmaktadır. 36-40 beden arasındaki küçük bedenler için özellikle pantolon veya tayt üzerinde kullanıma uygun tarzda modelleri olan tunikler bulunmaktadır.

Tesettür Giyimde Tunik Kullanımı

Özellikle pantolon giyen tesettürlü bayanların vücut hatlarını belli etmeyecek nitelikteki tunik ürünleri tercih etmesi günümüzde çok yaygındır. Tuniklerin kullanım yerine ve tarzına göre farklı kumaş ve modellerde yapılıyor olması tunik kullanım tercihiniz artırmaktadır.

Tunik gömlek, tunik kazak, tunikli eşofman takımı gibi pek çok çeşidi bulunan tunikleri genellikle tesettürlü bayanlar kullanırken, birkaç yıldır her tarz giyime uygun model ve renkleri ile herkesin beğenip tercih ettiği ürünler olarak piyasada satılmaya devam etmektedir.

Takım Tunikler Ve Kullanım Alanları

Tesettür giyimde tercih edilen tunikler dizin altına kadar ulaşabilecek uzunlukta olabilmektedir. Genellikle pantolonlu takım şeklinde hazırlanan tuniklerin kullanımı kolay ve rahat olduğundan çok tercih edilmektedir.

Takım halindeki tunikle iç kısmında bluz, üstünde tunik ve altında aynı kumaştan pantolonla birlikte tasarlanmaktadır. Takım tunik fiyatları iki ya da üç parça olmasına göre farklılık göstermekle birlikte tekli satışlardan daha uygun fiyatlarda bulunabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.