sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Tırnaklarınızı Besleyici Cila İle Koruyun

Tırnakların vitamin ve mineral içerikli bakım kremleri ile düzenli olarak bakımının yapılması, düzenli olarak manikür yapılarak üzerindeki ve etrafındaki ölü dokunun temizlenmesi tırnaklarınızın daha sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlayacaktır.

Tırnak cilası olarak da bilinen ojelerin kullanımında da dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle cildinizle dost, alerjen ve kimyasal içermeyen ürünler kullandığınızdan emin olmalısınız.

Tırnaklarınızın üzerinde sürekli duracak olan ojelerin zararlı maddeler içermesi tırnak yapısına zarar verebilecektir. Dolayısıyla tırnaklarınız kolay kırılan, soyulan, zayıflayan tırnaklara dönüşebilir. Tırnaklarınızın bakımlı olması öncelikle sağlıklı olmasına bağlıdır. Sağlıklı tırnakların bakımı ve bakımlı kalması çok daha kolay olacaktır.

Oje Kullanmadan Önce Tırnaklarınızı Korumaya Alın

Tırnaklarınıza doğal ve parlak bir görünüm veren renksiz kozmetik ürünü olarak tanımlayabileceğimiz cilaların da içeriklerine göre özellikleri bulunmaktadır. Koruyucu, besleyici, parlatıcı gibi farklı işlevleri bulunan cilalardan özellikle besleyici olanlarını tercih etmelisiniz.

Besleyici şeffaf tırnak cilası ürünleri çeşitlerinden bakımınız için gerekli olanı ojenizi sürmeden önce tırnaklarınıza tek kat sürüp kurumasını bekledikten sonra ojenizi sürerseniz, oje altındaki cila sayesinde tırnaklarınızın bakımını yapmaya devam edebilirsiniz.

Oje altına sürülen cila sayesinde ojeniz daha rahat çıkacağı için tırnağınızı yıpratmadan ojelerinizi çıkartabilirsiniz. Tırnaklarınıza oje sürmeden bir süre dinlendirmek istediğinizde koruyucu, besleyici veya güçlendirici özellikteki cilalardan birini sürerek tırnak bakımınızı destekleyebilirsiniz.

Tırnak Cilası İle Düzgün Görünüm Sağlayın

Çeşitli sebeplerle tırnaklarınızın yüzeyinde meydana gelebilecek çökme, çizilme, soyulma gibi sorunlar oluşabilir. Bir yandan bunların ortadan kalkması için bakım yaparken, bir yandan da o süreçte tırnaklarınızın yüzeyini ojeden önce cila sürerek pürüzsüzleştirebilirsiniz.

Cilalar, tırnak yüzeyinin pürüzsüz olmasını sağlarken bir yandan da tırnaklarınızın gerekli bakımını yaparak onların eski sağlığına kavuşmasına destek olacaktır. Sürdüğünüz oje kuruduktan sonra da üzerine tek kat cila sürerek hem ojenizin kalıcı olmasını sağlayabilir hem de parlak ve güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Tırnak kozmetikleri içerisinde oldukça uygun olan tırnak cilası fiyatları bütçenizi sarsmadan sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmanıza destek olacaktır. Kolaylıkla uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz tırnak cilası ürünleri sizlerin el ve tırnak bakımınızda kurtarıcınız olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.