sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Sağlıklı Tırnaklar ve Bakımlı Eller

Tırnaklarınızın bakımlı ve süslü olması ellerinizin görünüşü ve estetiği açısından önemli olmakla birlikte o süslemenin altındaki tırnakların sağlıklı olması, estetik görünümün ve sağlığın devamlılığını sağlayacaktır.

Çeşitli vitamin ve mineral içerikli, besleyici ve bakım yapıcı kozmetik ürünlere çok kolay ulaşabilir ve kolayca uygulayarak tırnak bakımınızı alışkanlık haline getirerek tırnaklarınızın sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Temelde sağlıklı olan tırnaklar, kolay kırılmazlar, soyulma veya çatlama etkileri göstermezler, düzenli ve sağlıklı uzayabilirler. Düzenli olarak tırnak bakımı sağlayan ürünlerin kullanımı ile sürekli sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Tırnak Bakımının Öncelikleri

Doğal tırnak bakımı için dermatolojik olarak testlere tabi tutulmuş ve içinde alerjen ve kimyasal olmayan tırnak bakımı ürünleri kullanımını tercih etmelisiniz. Ayrıca evlerde bulunan ve içerdikleri vitaminler ve minerallerle tırnakları besleyen doğal ürünler de bulunmaktadır.

Zeytinyağı ve limon özlerini içeren bakım ürünleri tırnaklarınızı hem besleyecek ve onların yapılarını güçlendirecektir. Ellerinizin ve tırnaklarınızın bakımlı olması için suyla iş yaptıktan sonra mutlaka el ve tırnak bakım kremi kullanın.

Deterjanla uğraşacağınız işlerde eldiven kullanmaya özen gösterin ve sonrasında nemlendiricili içerikli el ve tırnak bakım ürünlerinden birini mutlaka kullanın. Doğal yollardan tırnak bakımınızı yapabilmek için elinizin altında, çantanızda, kolayca kullanabileceğiniz tırnak bakım kreminizi mutlaka yanınızda bulundurun.

Doğru Tırnak Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Sadece belli zamanlarda kozmetik ürünlerin kullanılması tırnak bakımı için yeterli olmayabilir. Günlük yaşamımızda sıklıkla suyla ve deterjanla iç içe olan ellerimiz ve tırnaklarımız için özenli davranmamız gerekmektedir.

Çoğu zaman para ve vakit ayıramadığımız tırnaklarımızın sağlıklı olması, el ve genel vücut sağılığımız için önem arz etmektedir. Yüksek tutarlardaki tırnak bakımı fiyatları nedeniyle bakımı ihmal etmeden daha uygun bütçe ayırarak da tırnaklarınıza doğru bakımı yapabilirsiniz.

Beslenmenize dikkat ederek de tırnaklarınızın daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. İçeriğinde Kalsiyum ve A vitamini bulunan yiyeceklerin tüketilmesi tırnaklarınızı daha güçlü hale getirecektir.

Tırnakların düzenli olarak törpülenmesi, etrafındaki fazla etlerin düzenli olarak temizlenmesi tırnaklarınıza nefes aldıracak ve onların güçlenmesine yardımcı olacaktır. Tırnak cilasının uzun süre çıkartılmaması da tırnağın havasız kalmasına ve zayıflamasına yol açacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.