sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-7 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz olup, 75 TL altı alışverişlerde kargo ücreti 5,75 TL dir.
Kapıda ödemeli alışverişlerde kargo firmalarının belirlediği ve tahsil ettiği kapıda ödeme ek hizmet bedeli 5,75 TL dir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak bir takip linki üretilecektir. Bu linke Hesabım Bölümündeki Sipariş Takibi kısmından ulaşabilir, kargo firmasının güncelleyeceği bilgiler sayesinde kargonuzun hareketlerini takip edebilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye,resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notu bırakılan adrese tekrar uğranmaz, bu durumda kargoyu şubeden müşteri almalıdır. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Teslimat adresi olarak "internet cafe", "herhangi bir kahvehane" veya "herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.

KKTC'ye yapılan gönderilerde tüm gönderi masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.