sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Tüm kadınlar uzun ve kıvrılmış göz alıcı kirpiklere sahip olmak ister. Ancak birçoğumuzun kirpikleri kısa ve cansızdır. Kirpikleri dolgun ve uzun bir gösterebilmenin en etkili yolu takma kirpiklerdir.

Makyajı tamamlayan ve bakışları anlamlı hale getiren en önemli unsurların başında kirpikler gelmektedir. Takma kirpikler sayesinde mükemmel kirpiklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Göz makyajını başka bir boyuta taşıma özelliğine sahip olan takma kirpiklerle uzun ve kıvrımlı kirpiklere sahip olmanız çok kolaydır. Takma kirpik kullanacak kişilerin takma kirpiğin nasıl takılması gerektiğini doğru bir şekilde öğrenmesi çok önemli bir yere sahiptir.

Takma Kirpik Kullanma Teknikleri

Takma kirpik kullanacak kişiler için gerekli olan malzemelerin başında kirpik yapıştırıcısı, takma kirpik cımbızı ve takma kirpik gerekmektedir. Takma kirpik ürünlerini satın aldığınızda içerisinde bu malzemeler çıkmaktadır.

Takma kirpik takarken öncelikle göz makyajının tamamlanması gerekmektedir. Göz farı, eyeliner ve rimel uygulaması bitirildikten sonra takma kirpiklerin takılması aşamasına geçilmektedir.

Öncelikle duo kirpik yapıştırıcısı ince bir şekilde kirpik tabanına sürülür. Ardından 30 saniye beklenir ve yapışkanın etkisinin artması sağlanır.  Takma kirpiği yapışkanın üzerine yerleştirerek her iki ucundan tutulur. Bu sayede göz kapağına kolay bir şekilde yerleşen takma kirpikler gözün üst kısmına hızlı bir şekilde hizalanarak doğal kirpik diplerine takma kirpikler yerleştirilir ve bastırılır.

Takma kirpikleri yerleştirdikten sonra yapıştırıcının kurumasını bekliyoruz. Duo kirpik yapıştırıcısı ilk önce bembeyaz olsa da zamanla kurur ve şeffaf renk alır. Bu da doğal kirpik görünümü için oldukça idealdir.

Takma Kirpik Fiyatları

Takma kirpikler kadınların çok sevdiği aksesuardan biridir. Kısa ve gür olmayan kirpiklere sahip kişiler takma kirpik kullanarak doğal, uzun ve kıvrımlı kirpiklere sahip olma fırsatını yakalamaktadır.

Takma kirpik fiyatları farklılıklar gösterebilmektedir. Takma kirpiğin markasına, çeşidine göre fiyatlarda farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Takma kirpik kullanan kadınlar hem göz makyajlarını daha güzel hale getirmekte hem de anlamlı bakışlara sahip olarak göz alıcı bir görüntü yaratmaktadırlar. Takma kirpik uygulaması oldukça kolay olup herkes evde kendi başına yapabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.