sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
189,99 TL
57,00 TL
409,99 TL
123,00 TL
447,00 TL
134,10 TL
210,00 TL
62,99 TL
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kıyafetinize Göre Takı Tercihleriniz Nasıl?

Takı kullanmayı seven biriyseniz işiniz zor. Her takı her kıyafete uyum sağlamaz. Bir de sahte takıya karşı alerjisi olanlar var. Takı son derece hassas bir konu. Her kıyafete her takıyı kullanamazsınız. Bu nedenle ya takı kullanırsınız ya da kullanmazsınız.

Özellikle spor kıyafetler ile hangi tür takıları kullanacağınız gerçek bir problemdir. Çünkü spor kıyafete genel bakış takı kullanılmadığı yönündedir. Oysa spor bir bluzun üzerine madalyon tarzı bir kolye harika durabilir.

Hem sade hem şık bir görüntü için sadece halka küpe kullanabilirsiniz. Farklı tür kıyafetler için farklı takı modelleri mevcuttur.

Abiye Kıyafete Takı Nasıl Kullanılır?

2012’ den retro bir tarz olarak yakası V dekolte veya boyundan direkt kayık yaka abiyelere kolyeler ters olarak kullanılıyor. Ön tarafta zinciri görünen kolyelerin arka kürek kemikleri arasında ucu duruyor.

Bu tarz kadını hem şık hem seksi göstermeye yetiyor. Uzun kollu abiye tarzlarında iki bilekte kalın bileklik tarzları moda. Bu tarzlar genellikle gold renkler ile buluşuyor. Fakat vücudun başka yerinde başka bir takıya gerek görülmüyor.

 Kullanım açısından farklı bir tarz olan saatlerin her kıyafet ile uyum sağlamadığı bir gerçek. Bu tarz ürünlerinde kıyafetlere göre farklı kullanım şekilleri mevcut.

Klasik Kıyafet İle Takı Kullanımı

Takı ürünleri klasik kıyafetler ile çok bir araya getirilmez aslında. Görünümde zaten danteller ve gipürler varsa, kesinlikle takı kullanılması doğru değil. Fakat düz klasiklerde özellikle siyahlarda gümüş veya gold bir zincir romans bir duruş sergileyebiliyor.

Klasik kıyafetler ile saat çok kullanılan bir takı malzemesi. Çanta bakımından da aynı şey söz konusu. Bazı takılar çanta üzerinde de sergilenebiliyor. Zaten ayakkabı üzerinde toka tarzı bir aksesuar varsa takıyı sakın takmayın.

Klasik kıyafetler ile kullanılan takılar genellikle küçük uçlu veya ince aksesuarlı takılar. Özellikle küpeler son derece küçük tercih edilmekte.

Senenin En Büyük Trendleri

Özellikle spor giyinmeyi seven ünlüler için takı fiyatları da oldukça düşük olan tüy küpeler revaçta. Yırtık pantolonlar ile kombinlenen tüy küpeler, spor elbiseler ile de son derece e alımlı ve şık duruyor.

Tüy küpelerin özelliği her renkte bulunabiliyor olması. Her renk kıyafetinize uygun olarak bir tüy küpe bulabilirsiniz.

Kullanımları da son derece basit olan tüy küpeler hafif oldukları için istedikleri kadar uzun olsun fark etmiyor. Tüy küpeler daha çok orta yaş ve altı için uygun bir aksesuar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.