sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Saç Toniği Kullanın Saçlarınızın Varlığını Hissedin

Bazılarımızın saçları karakter olarak zor şekil alıyor olabilir, bazılarınızın saçları dokununca dökülüyordur bu yüzden şekil vermeye korkuyor olabilirsiniz. Peki, bu durumda ne yapmanız gerekiyor? Bu durumlardan herhangi birin maruz kalıyorsanız sizin bir saç toniğine ihtiyacınız var demektir.

Saç toniği saçların fazla yağını alır, kuru ise nemlendirme sağlar, saçlarınızın kolay şekil almasına yardımcı olur. Daha sağlıklı bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Saç toniği ile saçlarınız daha sağlıklı ve gür görünür.

Saç Toniği Kullanmanın Yöntemleri

Saç toniği ürünlerini kullanmanın bir kaç yöntemi var. Bunlardan bir tanesi saç toniğini kuru saçlarınıza uygulamak. Eğer saçlarınızı üç günden fazla bir zamandır yıkayamıyorsanız ve çok yağlı ise, saç toniğini saç diplerine doğru yedirerek uygulayın. Deri altından saç köklerine salgılanan yağı engellemiş olursunuz.

Böylece fazla yağdan arınan saçlarınıza istediğiniz şekli, ısı uygulamadan, verebilirsiniz. Saçlarınız yazın güneşine fazla maruz kalmış, bu yüzden çıtır çıtır kırılıyorsa, saçlarınıza nemlendirme bakımı uyguladıktan sonra tonik ile canlandırarak bakımın etkisinin daha çabuk ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Görüldüğü üzere saç toniğinin birçok güzellikte etkisi mevcut. Saç toniğinin saçları güçlendirdiği doğru, ama dökülen saçların yerine yenisinin çıkmasını sağlamıyor. Sadece olan saçlarınızı güçlendirerek dökülmesinin önüne geçiyor.

Saç Toniği Hangi Saçlarda İşe Yarar ve Kaç Çeşidi Var?

Saç toniği genellikle kalın telli saçlarda işe yarar. Koparak dökülmeler ve saç kırıklarını önleme gibi özellikleri de mevcut. Fakat ince telli saçlarda ağırlık yaparak hacmin azalmasına neden olabilir. Çünkü içeriğinde bakım yağları vardır ve bu yağlar saç tellerine yapışarak ağırlık yapabilir. Saç toniği fiyatlarına göre farklı ürünler vardır. Bu ürünlerin içerik olarak farklı olması da olasıdır. Yani siz ihtiyacınız olan vitamin hangisi ise ürünü ona göre satın alın. Dökülen saçlarınızın yerine yenisi çıkmıyorsa saç dökülme önleyici yada saç çıkartıcı ürünler kullanabilirsiniz.

Saç Toniği Kullanarak Saçlarınızı Rahatlatın

Saç toniği saç diplerine uygulamak sureti ile saçlarda hafiflik ve rahatlama sağlar. Ölü deri hücrelerini saç diplerinden uzaklaştırarak saç diplerinin nefes almasına yardımcı olur. Bu sayede saçlar rahatlar. Saç tonikleri kullanıldıklarında saçların sıcaklığa karşı direncini artırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.