sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Saç Spreyleri.

Saç spreyleri içeriklerindeki reçine özelliği ile saçların iyonlarının saça yapışmasını sağlarken, saçların hem şeklini korur hem de daha dolgun ve parlak görünmesini sağlar.

Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?

Modern kozmetik üretimi içerisinde saç spreyi ürünlerinin büyük yeri var. Bu ürünü kullanmadan önce saçlarınızı istediğiniz şekle sokun. Size tavsiyem kafanın üst kısmında gizli krape kullanmanız. Bu saçlarınızın daha hacimli durmasını sağlayacaktır.

Sonrasında uzak bir mesafe ayarlayarak saç spreyini sıkın. Fakat saç spreyin gözlerinize ve yüzünüze temas etmesine izin vermeyin. Saç spreyin içeriğindeki kimyasallar cildinize zarar verebilir.

Ayrıca nefes darlığı çekiyorsanız asla kullanmayın. Saç spreyleri saçların birbirine yapışmasına neden olur. Bu yüzden eğer saçlarınızın yumuşak ve tel tel kalmasını istiyorsanız az saç spreyi kullanın.

Saç Spreyi Saça Zarar Verir mi?

Saç spreyi saça zarar vermez. Sadece saçların şeklini korumasını sağlar. Bunu yaparken saçların doğal olmayan reçine ile birbirine yapışmasına neden olur. Amaç daha uzun süreli şekil korumadır.

Fakat saç spreyini saç derisine uygularsanız, içeriğindeki kimyasallar saç derinizin hastalanmasına ve zarar germesine neden olur. Bu nedenle spreyi uzaktan, gözlerinizi koruyarak sıkın.

 Saç spreylerinin bazılarında ağır parfüm kokuları olur.

Saç Spreyi Çeşitleri

Fiyatına göre saç spreyi çeşitleri çok. Ama siz şekli korurken saçlarınız da koruyan modeller tercih edin. Saç spreylerinin keratin içerikli olanları var.

Saçlarınızdaki keratin ısı ile kaybolur. Kaybolan vitaminler saç spreyinizin içinde olursa, saçlarınız şeklini korurken aynı zamanda onlara bakım da yapmış olursunuz.

Saç Spreylerinin İçeriğinde Ne Var?

Saç spreylerinin içeriğinde isteğe bağlı olarak, kolajen, hacim verici, slikon, sertlik sağlayıcı ürünler var. Bazı saç spreyleri doğaya zarar verirken, bazılarının doğaya zarar vermediği bilimsel deneylerle kanıtlanmıştır.

Bu tür ürünleri kullanmalısınız, çünkü saç ve doğa sağlığı için bu gerekli. Ayrıca bazı ürünlerde tüp içerisindeki basınç az tutularak kullanıcılar tehlikelerden korunmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.