sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Saç Şekillendirici Kremler

Çoğu kadının bazen saç şekillendirici malzemesi ne kadar bol olursa olsun, saçlarını forma sokmak için yeterli vakti olmaz. Bu nedenle tarayıp toplayıp çıkanlar da var evden. Ama saç şekillendirici kremler saçlarınızı reklamlarda saçlarını savuran kadınların saçları yapmaya yeter de artar bile.

Bu tür ürünler hem saça nem sağlar hem de bakım yapar. Bazı ürünler saçları ağırlaştırır ama yine de istenen forma sokmaya yeter. Saçlarınız çok fazla elektriklenmez ve kullanımı daha kolay olur. Bu bakımdan sık sık saç boyatan kadınlar da bakımlı olmak için daha doğal yollar denemiş olurlar.

Saç Şekillendirici Kremlerin İçinde Ne Var?

Saç şekillendirici krem ürünlerinin içinde genellikle saçı besleyici yağlar ve vitaminler var. Fakat bazı saç şekillendirici kremlerin içeriğinde ne kadar vitamin olsa da kimyasalların ağırlığı vitaminleri bastırıyor. Bu nedenle saçlar beslenmek yerine daha fazla kirleniyor ve saç gözenekleri tıkandığı için dipten sökülerek dökülmeler başlıyor.

Bunun önüne geçmek için saçları her gün yıkamak gerekiyor ama bu seferde saç derisi zarar görüyor. Saçları her gün yıkamak iyi bir fikir değil. Çünkü saçların o yağa ve kire en az bir gün süre ile ihtiyacı oluyor. Bu nedenle bu tür ürünlerin önce kalitesine bakmalısınız.

Saç Şekillendirici Krem Nasıl Seçilir?

Saç şekillendirici krem fiyatına göre değil, kalitesine göre satın alınmalı. Yapmanız gereken ürünün içeriğine ve son kullanma tarihine bakmak. Bu tür ürünlerin açıldıktan altı ay sonra son kullanma tarihleri bitiyor.

İçeriklerindeki kimyasallar iyiden iyiye ağırlaşıyor ve saça çok büyük zararlar verebiliyor. Bu nedenle vitamin yönünden bol bir ürün satın almalısınız. Aksi halde saçlarınız dökülmeye başlayacak. Saç şekillendirici kremlerin içinde saçın PH dengesini koruyacak kadar nem içermeli.

Saç şekillendirme kremleri üreten bir sürü marka var. Siz içlerinden en güvendiğiniz bir tanesini seçin.

Saç Bakım Kremi Nasıl Temizlenir?

Bu tür ürünleri saçınızdan temizlerken, kesinlikle sıcak su kullanmayın. Sıcak su hem saç derinize zarar verir hem saç köklerinize. Ayrıca da kepek yapar.

Saçlarınızı ılık su ile yıkayın. Saçlarınıza tek şampuan yapın ve saçınıza uygun saç kremi kullanın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.