sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 24 25 26
Toplam 510 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 24 25 26

Saç Modelleri

Dış görüntü kadınların sosyal hayatını etkileyen en önemli unsurların başında gelmektedir. Birçok kadın doğru saç modeline sahip olabilmek ve kendisinde değişiklik yapmak istediği zaman kuaföre gitmektedir.

Dış görüntüde en çok dikkat çeken unsurların başında yüz ve saç gelmektedir. Saç kesim modellerinin yüzünüzle uyumlu olması çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle her saç modelinin her yüze yakışması mümkün değildir.

Saç kesimi modellerinin doğru bir şekilde uygulanabilmesi için kişinin saç canlılığı, saçın ince veya kalın olması gibi unsurlar dikkate alınmalıdır. Her saç modelinin herkese yakışması mümkün değildir. Saç modelinin kendini gösterebilmesi için saçın yapısı da önemli bir yere sahiptir.

Yüzünüz İçin En Uygun Saç Modelleri

Kısa saç modası hiç geçmeyen ve birçok kadının severek kullandığı saç kesimlerinden biridir. Saçları çok gür olmayan ve normal telli saçlara sahip olan herkesin rahatlıkla kestirebileceği saç modelidir. Bu saç modelinde saçlara şekil vermek oldukça kolaydır.

Küt saç kesimi uzun boylu kişilerin tercih etmesi gereken ve saçın boyun hizasında kesildiği saç modelidir. Katlı saç kesimi çok tercih edilen saç modellerinden biri olma özelliğine sahiptir. Kısa veya uzun saçlarda çok sık kullanılan katlı saç modeli saçları hacimli ve gür göstermeye yardımcı olmaktadır.

Son zamanlarda asimetrik saç modelleri de bayanlar arasında çok kullanılmaya başladı. İnce enseli kişilerde daha şık duracak bu saç modeli yüzü toplama özelliğine sahiptir. Kahküllü saç modelleri hiçbir zaman modasını kaybetmez. Kısa ve uzun saç modellerinde sık sık tercih edilen kahküller alnı küçük olan kişilerde uygulanmamalıdır.

V saç kesimi kolay kullanımı  nedeniyle bayanların tercih ettiği bir saç modelidir. Tüm bu saç modellerini saç bakım ürünlerini kullanarak rahatlıkla şekil verebilirsiniz.

Saç Bakım Ürünlerini kullanarak Saça Şekil Verme

Saç bakım ürünleri sayesinde evde kendiniz kolay bir şekilde saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Tüm saç tiplerine uygun saç bakım ürünleri saçları beslerken şekil verilmesine de yardımcı olmaktadır. Saç ürünleri fiyatları tercih edilen ürünün markası ve özelliğine göre farklılık göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.