sadsad x
asdasd

İster nude tonlar tercih edin yada biraz daha canlı renk ruj kullanın, makyaj çantanızda yeni bir ruj için mutlaka yer vardır. Pek çoğumuz, en iyi ruju bulmak için her daim arayıştayız ne de olsa.  Bu arayış için işinizi kolaylaştıracak olan Glorika sizin için  en iyi ruj markalarını bir araya getirdi. Size seçmek kaldı!

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
95,00 TL
80,75 TL
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Ruj Nasıl Sürülmelidir?

Ruj kadınların makyajlarını tamamlamak için kullandıkları en önemli makyaj ürünlerinden biridir. Hiç makyaj yapmayan biri ruj ile kendini tamamlayabilmektedir. Başlı başına bir makyaj unsuru olan ruj her bayanın çantasında mutlaka bulunmaktadır.

Kimi zaman lip stick şeklinde olan rujlar kimi zaman bir parlatıcı kimi zamanda güzel bir ruj olarak karşımıza çıkmaktadır. Dudaklar yüzde en çok dikkat çeken organlardan biridir. Güzel, canlı ve dolgun dudaklara sahip olmak yüz güzelliğini tamamlamak adına çok önemlidir.

Hoş olmayan dudaklar yüzde kötü bir görüntüye sebebiyet verebilmektedir. Kötü dudaklara sahip olmak kimi zaman kendi yapısından kaynaklanırken kimi zamanda yanlış yapılan dudak makyajları etkili olmaktadır.

Ruju Doğru Bir Şekilde Sürme Teknikleri

Ruju doğru bir şekilde dudaklarınıza uyguladığınızda çekici bir görünüme kavuşmanız mümkündür. Ruju uygulamadan önce yüzünüze sürmüş olduğunuz fondöteni dudaklara uygulamalısınız.

Fondöteni dudaklara uygulamadaki temel amaç dudakların rengini nötr hale getirerek sürmek istediğiniz rujun rengini ortaya çıkarmaktır. Fondötenin kapatıcı etkisini kullanarak görmek istemediğiniz kırışıklıkları ortadan kaldırmanız da mümkündür. Fondöteni dudaklarınıza sürdükten sonra sürmek istediğiniz ruj rengine yakın bir renkte çerçeve çizmelisiniz. Çerçeve çizerek dudaklarınıza doğru şekli vererek bir sınır oluşturabilirsiniz.

Ruj ürünleri  sürerken sert ve ufak bir dudak fırçasından yararlanabilirsiniz. Rujun uzun süre dudaklarınızda kalmasını ve çıkmamasını istiyorsanız bu yöntemi kullanarak uzun saatler boyunca dudağınızdaki ruj etkisini hissetmeniz mümkündür.

Rujunuzu bu yöntemle sürdükten sonra fazlalık boyalar kalabilir. Bu boyaları bir kağıt mendil kullanarak temizleyebilirsiniz. Kağıt mendili dudağınıza bastırıp çektiğinizde boya kalıntıları da temizlenmiş olacaktır.

Dudaklarda Ruj Etkisi

Dudaklarından şikayetçi olan herkes ruju doğru bir şekilde kullanarak güzel dudaklara sahip olabilmektedir. İnce dudaklara sahip kişiler dudak kalemi kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilmektedir. 

Dudak kalemi ile hafif bir çizgi çekmeniz ve dudaklarınızın köşelerinde bulunan kıvrımları boyamanız gerekmektedir. Daha sonra parmağınızla rengi dudağın ota kısmında genişletmeli ve üzerine açık tonlarda ruj uygulamalısınız.

Ruf fiyatları farklılıklar göstermekle birlikte seçilen rujun markası ve kalitesi ruj fiyatlarını etkileyen temel unsurlar arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.