sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Roll-on Kullanmanın Faydaları

Herkes gün içerisinde sıcak, çevresel etmenler, stres, heyecan ve koşuşturma gibi nedenlerle terleyebilmektedir. Terleme sonrasında giyilen kıyafetlerin içerisinde kuruyan ter kötü bir kokuya sebebiyet vermektedir. Bu kötü kokuyu engelleyebilmek için pek çok ter önleyici kozmetik ürün bulunmaktadır. Bu kozmetik ürünlerin başında roll-on önemli bir yere sahiptir.

Roll-on sayesinde 12 saat boyunca ter kokusu olmadan özgürce gezme fırsatına sahip olabilirsiniz. İçerisindeki bileşenler sayesinde ter kokusu oluşmasını engelleten roll-on sayesinde kötü koku meydana gelmeden tertemiz bir şekilde koltuk altı kokularına karşı sizleri korumaktadır.

Ter önleyici ürünler arasında yer alan roll-onların farklı kokularda olan çeşitleri de mevcut olup ter kokusuna karşı etkili bir koruma sağlamaktadır.

Roll-on  Neden Kullanılır?

Ter önleyici ürünler arasında yer alan roll-onlar kötü koku oluşumunun önüne geçmektedir. Ter salgılanmasını azaltan roll-on ürünleri ter bezlerinin üzerini kaplamak suretiyle salgılanan ter miktarını azaltma etkisi göstermektedir.

Roll-onun içerisinde bulunan bileşenler cildin yüzeyinde bulunan nem içerisinde çözülerek terlemenin önüne geçer ve kötü koku oluşumunu durdurur. Roll-on ürünlerini düzenli olarak kullanarak ter kokularının önüne geçebilirsiniz.

Birçok ter önleyici ürün bulunmakla birlikte roll-onlar en çok tercih edilen ve kullanım kolaylığı sağlayan ürünler olarak çok tercih edilmektedir.

Roll-On’un Diğer Ter Önleyicilerden Farkı

Terleme nedeniyle oluşan vücut kokusuyla mücadele etmek için kullanılan ter önleyici ürünler bakterileri öldürme özelliğine sahip olan anti mikrobikler içermektedir. Bakterilerin üremesini durduran bu etki sayesinde kötü kokular ortadan kalkarak uzun süreli temiz koku hakim kalacaktır.

Bazı ter önleyicilerin içerisinde krem bulunmaktadır. Krem koltuk altını yumuşatma özelliğine sahip olup yumuşacık koltuk altına sahip olabilirsiniz. En çok kullanılan ter önleyici ürünlerin başında roll-on, aerosol, stick ve aerosol spreyler gelmektedir. Bu ürünler içerisinde en çok kullanılanı roll-onlardır.

Koltuk altına eşit miktarda yayılma özelliğine sahip olan roll-onlar kullanım kolaylığı sağlaması açısından da çok tercih edilen ter önleyici ürünlerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Roll-on fiyatları farklılıklar göstermekle birlikte uzun süreli ter önleyici olması nedeniyle fiyatı oldukça makuldur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.