sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Oje Çıkartıcı Ürünler

Oje kadınların  el ve tırnak bakımında en çok kullandığı kozmetik ürünlerin başında gelmektedir. Ojeler kıyafetleri tamamlayıcı ve bakımlı görünmeye katkı sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle oje kullanan bayanlar sık sık ojelerini yenilemek ve değiştirmek ister. Hem ojelerini rengini değiştirmek hem de bozulan ojenin yenisini sürmek için oje çıkartıcı kullanılmaktadır. 

Aseton en çok kullanılan oje çıkartıcılarından biridir. Ancak aseton kullanmayı istemeyen kişiler farklı alternatiflerde deneyebilirler. İçerisinde aseton olmayan oje çıkarıcılar sağlık açısından da olumlu etkileriyle dikkat çekmektedir. 

Aseton kullanılmadan üretilen oje çıkarıcıların içerisinde E vitamini ve aynısefa çiçeği yağı bulunmaktadır. Aseton içermeyen oje çıkartıcıları sayesinde tırnaklarda sararma gibi sorunlarında önüne geçilmektedir.

Asetonlu Ve Asetonsuz Oje Çıkartıcılar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Asetonlu oje çıkarıcılar keskin ve kötü bir kokuya sahip olup asetonsuz oje çıkarıcılara göre daha sağlıksız olma özelliğine sahiptir. Asetonsuz oje çıkartıcı ürünlerinde herhangi bir kötü koku bulunmadığından dolayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Asetonsuz oje çıkartıcı ürünlerle ojeyi temizlemek daha zor ve uğraş gerektirirken asetonlu oje çıkarıcıların etkisi çok daha fazladır. Asetonsuz oje çıkarıcılar yağlı bir his bırakırken asetonlu oje çıkarıcılarda böyle bir his meydana gelmemektedir.

Asetonsuz oje çıkarıcılar özellikle açık renkli ojelerde başarılı bir şekilde ojeyi temizlemektedir. Ancak içerisinde aseton bulunan oje çıkarıcılar hem açık renkli hem de koyu renkli ojeleri temizleme özelliğine sahiptir.

Aseton Çıkartıcı Fiyatları

Aseton çıkartıcı kullanan kişiler kısa süre içerisinde ojelerini temizleme fırsatına sahip olmaktadır. Kişilerin tercihine göre asetonlu ve asetonsuz oje çıkartıcı ürünleri bulunmaktadır. Kişiler kendi ihtiyaçlarına uygun olarak istedikleri özelliklere uygun olan oje çıkartıcı ürünleri kullanabilirler.

Oje çıkartıcı fiyatları seçilen ürünün markasına, kalitesine, özelliklerine ve miktarına göre farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple kişiler öncelikle sağlık açısından daha iyi olan ancak oje çıkarma süreci daha zorlu olan asetonsuz oje çıkartıcıları mı yoksa kısa sürede ojeyi temizleme imkanı sunan ve daha az sağlıklı olan asetonlu oje çıkartıcıyı mı kullanacağına karar vermelidir. Oje çıkartıcılarla tırnaklarınızı temizleyebilir ve yeni ojenizi hemen uygulama fırsatına sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.