sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Oje Çeşitleri Nelerdir?

Oje bakımlı olmak isteyen kadınların en çok kullandığı kozmetik ürünlerinden biridir. Bakımlı tırnaklara sahip olmak ve güzel elleriyle dikkat çekmek isteyen bayanlar oje sürmeyi çok sever. Birbirinden farklı renkler ve özelliklere sahip ojeler ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Renkli bir görünüme kavuşmak ve bakımlı ellerinizde farkınızı ortaya koyabilmek için günümüzde çok farklı oje uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Desenli ojelerin yanı sıra taşlı, simli veya tüylü aksesuarlar kullanarak farklı oje uygulamaları gerçekleştirilmektedir. 

Tırnaklara istenilen rengi veren ve tırnakların şık ve bakımlı görünmesini sağlayan ojeler kadınların vazgeçilmez unsurları arasında önemli bir yere sahiptir. Pek çok oje çeşidi bulunmakla birlikte oje sürmeyi sanat haline getirmek de mümkündür.

Oje Nasıl Sürülür?

Oje rengi belirlenirken tırnak şekli ve giyilecek olan kıyafetler çok önemli bir yere sahiptir. Uzun tırnaklarda koyu renk oje tercih edilirken kısa tırnaklara sahip kişiler açık renk oje tercih etmelidir.

Oje sürerken öncelikle orta kısımdan başlanmalı daha sonra yan kısımlara doğru oje fırçası ile oje sürülmelidir. Oje fırçasına çok fazla oje alınmalıdır. İki kat oje uygulayacak kişiler ilk kat kuruduktan sonra ikinci kat oje uygulamasına geçmelidir.

Oje sürüldükten sonra üzerine tırnak cilası veya parlatıcı sürülerek ojenin kalıcılığını arttırabilirsiniz. Oje sürerken taşma meydana gelirse aseton kullanarak ıslatılmış olan kulak çubukları yardımıyla fazlalıklar temizlenmektedir. Oje ürünleri sayesinde kısa sürede bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Oje Çeşitleri Nelerdir?

Ojeler canlı ojeler, transparan ve şeffaf ojeler, parlak ojeler, mat ojeler, çatlayan ojeler, sedefli ojeler, french ojeler, manyetik ojeler, baz ojeler ve özel efektli ojeler olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Canlı ojeler tırnakların belirgin olmasına katkı sağlarken parlak ojeler tırnakların canlı görünmesini sağlar. Işıltı ve farklı dokuya sahip olan sedefli ojeler çok tercih edilen oje çeşitleridir.

Kış aylarında mat ojeler görünümü nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. French ojeler ise kolay sürülen ve her kıyafetle kombine edilebilen ojelerdir.  Çatlayan ojeler farklı bir görüntüye sahip iken baz ojeler tırnağı düzleştirmeye ve ojenin güzel görünmesine katkı sağlamaktadır. Oje fiyatları oldukça uygun olup farklı markaların oje çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.