sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Makyaj Sabitleyici Ürünler İle Güzelliğinizi Garantileyin

Makyaj sabitleyici tıpkı kaş rimeli gibi dış ülkelerde yıllardan beri kullanılıyor olmasına rağmen ülkemize yeni gelen bir üründür. Gerçi ünlüler sahne öncesinde kullanıyorlardı ama normal kullanıcıların eline yeni geçti denebilir.

Özellikle çalışan bayanların ve özel günlerde güzelliğini saatlerce korumak isteyen bayanların bir numaralı tercihi olabilecek bu ürünler, yapılan makyajın kalıcılaştırılmasını sağlıyor. Makyaj kalıcılaştırıcı spreyler makyajın yüzde daha doğal ve ışıltılı durmasını sağlıyor.

 Makyaj sabitleyici ürünler daha önce de belirtildiği üzere en çok ünlüler tarafından kullanılıyor. Bunun başlıca nedeni ise bu ürünlerin makyajın akmadan dört saat boyunca dayanmasını sağlamaktır.

Makyaj Sabitleyici Spreyler

Ünlü birçok markanın makyaj sabitleyici ürünleri mevcut. Her markanın ürünü kendisine özel olmakla birlikte her markanın ürününde farklı kimyasallar bulunabiliyor. Bazı markaların makyaj sabitleyici ürünleri içerisinde vitamin ve PH dengesi mevcut.

Ayrıca bu ürünler kullanıldıklarında ciltte nemlendirme sağlıyor. Tabi bu durumda makyaj sabitleyici ürün fiyatları değişmeler gösteriyor. Sizin yapmanız gereken ise seçeceğiniz ürünü almak için güvenli bir yer tercih etmeniz olacak.

Makyaj sabitleyici spreylerin bir diğer özelliği gün içerisinde yaptığınız mimiklere bağlı olarak fondötende çizgilerin oluşmasını engellemek. Fakat ürünü kullanırken dikkatli olun.

Makyaj Sabitleyici Nasıl Kullanılır?

Makyaj sabitleyici ürünlerin kullanımı oldukça basittir. Bu ürünleri kullanmadan önce belirli bir mesafeden tutmayı unutmayın. Eğer yakından tutarsanız cildiniz ıslak ıslak olacak ve kuruması uzun sürecek. Bu nedenle uzaktan sıkın ve kısa bir süre bekleyin, kuruduktan sonra gün boyu etkisi sürebilir. Cildimizdeki makyajın uzun süre kalamamasının sebebi cildimizin gün içerisindeki hava değişimlerine ve yorgunluğa bağlı olarak yağ salgılaması. Ayrıca yüzümüze ellerimizin sık sık gitmesi ve bunlara benzer daha bir sürü sebepten dolayı yüz makyajımız dayanıklı olmaz. Sprey ise cildin dengesini sağlayarak makyajın akmamasını ve uçmamasını sağlar.

Hangi Marka Hangi Makyaj Sabitleyici?

Makyaj sabitleyici ürünlerinizi seçerken marka ve ürünün kalitesi ile ilgilenin. Ürün içeriğinde cildinize zarar verecek herhangi bir unsur varsa bu ürünü kullanmayın. Siz daha çok cilt tipinize uygun olan bir ürün tercih edin.

Eğer yağlı bir cildiniz varsa makyajınız diğer insanlara oranla daha çabuk akma özelliği gösterecektir. Bu durumda yapmanız gereken yağ dengesini sağlayacak bir makyaj sabitleyici ürün kullanmaktır. Eğer böyle bir ürün bulamıyorsanız, internet üzerinden de rahatlıkla sipariş verip getirtebilirsiniz. Güvenin adresi Glorika.com!...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.