sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kusursuz Bir Görüntü İçin Profesyonel Makyaj Ürünleri

Tüm kadınlar ciltleri porselen gibi pürüzsüz ve bebek yüzlü olmak ister. Bunun için bazı bayanlar profesyonel makyaj tercihleri yaparlar. İşte makyaj bazı da böyle bir ürün. Makyaj bazı, makyajınızın olduğundan daha kusursuz görünmesini sağlar.

Makyaj bazları fondötenin örtücülüğüne katkı sağlayan profesyonel bir kozmetik üründür. Ürün kullanımından sonra fondötenin kapatamadığı bir takım lekeler kapatılarak ciltte bebeksi bir görüntü sağlanır.

Makyaj bazı kullanıldıktan sonra ciltte homojen bir yapı oluşturarak üzerine sürülerek her türlü makyaj malzemesinin daha rahat dağılmasını sağlar ve makyaj malzemelerinin kalıcılığını artırır.

Makyaj Bazları Nasıl Kullanılır?

Makyaj bazı ürünlerini kullanmadan önce cildinizi temizlemelisiniz. Cilde uygulanacak ilk üründür. Özelliklerini yeteri kadar gösterebilmesi ve makyaj malzemelerinin cildinize zarar vermesini engellemek adına nemlendirici bir ürün kullanmalısınız.

Yüzünüz nemlendiriciyi emdikten sonra makyaj bazını cildinize uygulayabilirsiniz. Bazı yüzünüze uygularken küçük dairesel hareketler ile uygulamalısınız. Bu ürünü gözaltınıza uygulamayın. Gözaltı ve göz çevresi için farklı olarak üretilen makyaj bazları var. Bunları uygularsanız daha iyi olacaktır.

Makyaj Bazının Özellikleri Nelerdir?

Makyaj bazı fiyatlarının uygun olması ilk özelliğidir. Ürünün uygulandıktan sonra kuruması için ciltte hiç bir ürün kullanmadan 3-4 dakika beklemek gerekiyor. Ürünün özelliği makyajın daha homojen ve kalıcı olmasını sağlamaktır.

Ayrıca ciltteki tüm kusurları kusursuzca örtme yeteneğine sahiptir. Cildinizin kadifemsi bir görüntüye kavuşmasını sağlarsınız. Ürün kullanıldıktan sonra cilt gözeneklerini daha küçük gösterir. Arıca ciltteki ton bozukluklarının üstünü örterek, eşit bir cilt tonu sağlar.

Bu nedenlerden dolayı makyaj bazı, profesyonel makyözlerin olmaz ise olmazlarıdır. Ürünün bir diğer özelliği cilt ayrımı yapmıyor olması. Cildinizin rengi ne olursa olsun ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Makyaj Bazı Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Makyaj bazı kullanmadan önce kesinlikle cildinizin temiz olmasına dikkat edin. Ayrıca kuru bir cilde sahipseniz mutlaka yoğun bir nemlendirici ürün kullanmalısınız. Bu ürünlerin iyi bir marka olması şarttır.

İyi bir baz kullanmıyorsanız cildinizde ilerleyen zamanlarda farklı lekeler oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu tür ürünleri kullandıktan sonra mutlaka temizleyin. Cildinizde makyaj kalıntısı kalmasına izin vermeyin. Hatta fırsatınız varsa cildinize buhar banyosu mutlaka yaptırın.

Makyaj Bazı Temizleme

Profesyonel makyajın ilk adımlarından olan makyaj bazı uygulaması, gün sonunda mutlaka ciltten uzaklaştırılmalıdır.  Makyaj bazı temizlemek için, beğendiğiniz kozmetik markalarının tonik ve makyaj temizleme ürünlerini tercih edebilir, online ortamdan hem kaliteli hem de uyun fiyatlı kozmetik alışverişi yapabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.