sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Yüzünüzdeki Lekelerden Kurtulmanın Zamanı Geldi

Deniz, kum, güneş, makyaj, rüzgâr, yağmur derken cildiniz çok yoruldu. Hele bir de bilinçsiz makyaj yapıyorsanız ve yaptığınız makyajı temizlemeden yatağa giriyorsanız, tıpkı yastığınızın yüzüne çıkan makyaj kalıntıları gibi, cildinizde de bir takım renk bozuklukları ve lekelerin görülmesi olası.

 Leke giderici ürünler bu noktada devreye girer. Fakat leke giderici ürünleri doğrudan uygulamak doğru değildir. Bu tür ürünleri uygulamadan önce cildinizi mutlaka temizlemeli ve mümkünse buhar banyosu yaptırmalısınız. Bu sayede açılan cilt gözenekleri kullandığınız leke gidericinin daha kısa sürede emilimini sağlar ve etkiyi hızlandırır.

Leke Giderici Ürünlerin Etkisi Gerçek mi?

Leke giderici ürünlerin etkisi elbette ki gerçek. Fakat kullanacağınız leke giderici ürünün yüzünüze ve yaşınıza uygun olması gerekiyor. Örneğin bazı leke giderici ürünler kırk beş yaş üstü insanlar için. Siz tutup da yirmi beş yaşınıza rağmen bu ürünü alırsanız, cildinizde daha önce hiç görmediğiniz lekeleri de görebilirsiniz.

Bu yüzden size ve yaşınıza uygun olan ürünleri tercih. Size uygun derken kast edilen cilt tipinize uygun bir üründür. Cildiniz yağlı iken kuru ciltler için olan ürünlerden alırsanız yanlış bir tavır içine düşersiniz.

Leke Giderici Ürünlerin İçinde Ne Var?

Leke gidericilerin içinde genellikle A, E ve PH değerleri vardır. Öncelikle cildi suyun güzelleştirdiğini ve suyun da kan kadar hayati bir sıvı olduğu herkesin malumu.  İnsanı ve insan derisini ayakta tutan iki şeyin kan ve su olduğunu bilmeyen yok artık.

Bu durumda bu leke gidericilerin içeriğinde kan ve su sıvılarının içeriğinde var olan ve zamanla eksildiği için ciltte bir takım lekelere neden olan sıvılar vardır. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken farklı bir durum var.

Cilt lekelerinin nedeni karaciğer rahatsızlıkları da olabilir. Bu nedenle leke giderici ürünleri kullanmadan önce bir dâhiliye uzmanına görünmelisiniz.

Leke Giderici Ürün Çeşitleri Fiyatları

Leke giderici ürünler ile kapatıcı ürünler birbirine karıştırılmamalı. Leke giderici ürünlerin daha çok tedavi edici özellikleri vardır. Bu tür ürünlerin en etkili yöntemler ile kullanıldığı yerler güzellik merkezleri.

Eğer cildinizdeki lekeler güneş lekelerinden ibaretse uygun fiyatlı leke giderici ürünler sizin için yeterli olacaktır. Kullanıma geçmeden önce cilt gözeneklerinizi açmalı ve ürünün sağlıklı ve en çabuk şekilde etki edebilmesi için cildinizi temizlemelisiniz. Bu tür ürünleri özellikle akşamları kullanmanız ve güneş ışığından uzak durmanız önerilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.