sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
249,99 TL
75,00 TL
409,99 TL
123,00 TL
409,99 TL
123,00 TL
169,99 TL
51,00 TL
360,01 TL
108,00 TL
350,99 TL
105,29 TL
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Zarif Ve Şık Bayanların Tercihi Küpeler 

Kıyafet ve yüz şekline göre belirlenen küpeler öncelikle katılacak olan yerin beklentileri göze alınarak doğru seçimlerle kombinlenmelidir. Çok şık bir yere gidildiğinde renk, stil, doku ve form çok önemli durumdadır. Kıyafet kadar takıyla da şık ve rahat hissetmek önemlidir. Gösterişli, ışıltılı ve şık şekilde tasarlanmış olan platin ya da altın takılar tercih edilerek şatafatlı aydınlatmaların altında bir yıldız gibi ışıldamak mümkün. İş hayatında aktif rol oynayan bayanlar göze batmamak için ve rahatlıklarını gün içinde tamamlamak için inci küpeleri tercih edebilir. 

Sade Tarza Sahip Küpeler 

Yalın, klasik tarza sahip, düz takılar doğru kıyafetlerle kombine edilebilmektedir. İnci küpeler ise en kolay kombine edilen takılar arasındadır. Sanatla ilgili alanlarda çalışan, yüksek tempolu iş alanlarında çalışan kadınlar ise daha sıra dışı, gösterişli takıları tercih edebilir. Spor kıyafetler ile hafif ve rahat formdaki takıları kullanmak gerekmektedir. Kaliteli duruşu ile dikkat çeken fakat doğal taşlardan oluşan takılar gümüş ya da ince zincir altın materyalli takılarla kullanılabilir. Günlük rahatlık için en çok uyum sağlanan takı materyalleri ince zincirli, hafif formlu iplerle ve ince dokularıyla ipeksi kumaşlara uyum sağlayabilir. 

Kıyafete Göre Küpe Seçimi Kriterleri 

Açık renk kıyafetler tercih edildiği zamanlarda hem kontrast oluşturmak hem de aynı rengin tonları ile takılar seçerek romantik tarzlar oluşturulabilir. Takıları ile vurgu yapıp gözleri üzerine çekmek isteyenler kontrast yöntemiyle takı seçebilir. Küpe ürünleri malzemesine göre çeşitlilik gösterir.  Kahve ve haki renk tonları tarçın renkleri gibi yüksek enerjiye sahip renklerle müthiş uyuma sahip takı kombinleri yapılabilir. Saç kesimi de küpe seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bulunmaktadır. Kısa saçlara sahip bayanların iri ve iddialı küpeleri rahatlıkla tercih etmeleri mümkündür. 

Ten Rengi Ve Saç Rengine Göre Küpe Seçimi 

Koyu ten rengine ve siyah saç renklerine sahip bayanlar renkli taşlar ile tasarlanan hoş takıları seçebilirler. Uzun ve gösterişli küpeler yine kısa saçlara sahip bayanlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.  Yüz hatlarını ve aksesuarları net olarak ortaya koyan topuz saç modeli tercih edildiğinde ise aksesuarları iyice araştırarak kullanmak gerekmektedir. Ensede gizli şekilde şıklık yaratan boynun ön planda tutulduğu ve dikkat seçen takıları uzun bir küpe ile tamamlamak estetik ve şıklık getirmektedir. 

Boyun Ölçülerine Dikkat Ederek Küpe Seçimi Yapmak İçin 

Ortalama ebatlara sahip boyun ölçülerine sahip olunduğunda orta uzunluklara sahip küpeler kullanılması gerekmektedir. Küpeler zarif gelinlerinde tercih ettiği şıklığa sahip ürünler arasında bulunmaktadır. Damla şeklinde ya da büyük, sarkan küpe modelleri daha çok yakasız üstlerle tamamlanabilir. Küpe fiyatları malzemesine göre belirlenir. Straplez elbiselerle çok iyi uyum oluşturmaktadır. Çıplak boynu süsleyecek küpeler seçerken kontrast renklerinden faydalanarak seçim yapılması gerekmektedir. Örneğin siyah renk kıyafet giyinildiğinde beyaz renk ve çiçekli küpeler tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.