sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Bebeğinize Özel Bakım Kremleri İle İçiniz Rahat Olsun

Bebeklerin savunmasız, hassas ve dış etkenlerden çabuk etkilenen yapısı, onlara çok daha özel bakım ürünleri kullanılmasını gerektirmektedir. Bebek cildi dış dünyaya alışmaya çalışırken giydiği kıyafetten sarındığı battaniyeye kadar her şeyden çabucak etkilenebilmekte ve hatta zarar görebilmektedir.

Bebek cildinin hassaslığı bebek bakım ürünleri üreten firmalar tarafından da göz önünde bulundurulmakta ve her marka sertifikalı ve lisanslı ürünlerini dermatolojik olarak testlere tabi tuttuktan sonra sizlerin ve bebeklerinizin kullanımına sunmaktadırlar.

Bebek bakımında anneler onların herhangi bir zarar görmesine karşı koyabilmek için kullanılan bebek ürünlerinde kesinlikle herhangi bir kimyasal içermediğinden emin olmak istemektedirler. Bebeklere özel krem ürünleri ile onların hassas cildini hem koruyabilir hem de ona zarar vermeden gerekli cilt bakımını sağlayabilirsiniz.

Anneler Kadar Özen Gösteren Ürünler

Bebek ürünlerinin hijyenik ve doğal malzemelerden üretilmiş olmasına özellikle dikkat edilmekte olup, bebeklere özel üretilen kremler kimyasal, alerjen içermeyen ve dermatolojik olarak testlerden başarıyla geçmiş, cilde dost ürünlerdir.

Bebeklerin özellikle pişik gibi ciltte kızarıklarla ortaya çıkan rahatsızlıklarında hem kızarıklığı giderici hem de o bölgeyi rahatlatarak bebeği de rahatlatan ve sakinleştiren kremler bulunmaktadır.

Pişik olan bölgenin ciddiyet derecesine göre etken maddeleri bulunan kremlerden uygun olanı için konusunda uzman kişilerden mutlaka bilgi almalısınız.

Uzman dermatologlar tarafından önerilen bebek bakım ürünlerinde alkol ve kimyasal madde bulunmadığından, bu ürünlerin siz anneler kadar bebeğinize özenle davrandığına emin olabilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Bebeklerin Her İhtiyacına Özel Ürünler

Bebeklerin vücut yağlarından giysilerinin yıkandığı temizleyiciye kadar tüm ürünleri özel etkin maddelerle üretilmiş ve zararlı maddeler içermeyen ürünler olmalıdır. Dermatolojik olarak özel testlerden geçmiş olan bu ürünlerde yer alan etken maddeler kesinlikle kimyasal alt yapılı değildirler.

Bebeklerin kullandıkları biberonları, giysileri, battaniyeleri ve bunların temizleyicileri onların hassas cildine özel olarak üretilmiş maddeler içeren ürünlerden oluşmalıdır. Aksi durumda bebeğin cildinde alerjik reaksiyonlar, tahriş ve kızarıklıklar oluşabilecektir.

Hem bebekler hem de anneler için özel olan bu ürünlerin anne-bebek setleri de bulunmaktadır. Bebeklerin tırnak bakımı, cilt ve saç bakımı, kullandığı ürünlerin temizlik malzemeleri gibi günlük standardında sürekli kullandığı malzemeler, bebeklerin hem bakımını sağlamalı hem de dış etkenlerden hassas cildini korumalıdır.

Bebeklerin Cilt Bakım Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler dış etkenlerden kolaylıkla etkilenebilir olduğundan hassas ciltlerinin özel içerikli, doğal etken maddelerden yapılmış, kimyasal içermeyen ve alerjen olmayan kremler ile korunması ve bakımının yapılması gerekmektedir.

Bebeklere banyo sonrasında cildi nemlendiren, koruyan kremler ve yağlar ile bakımı mutlaka yapılmalıdır. Pişik gibi sıklıkla görülen cilt kızarıklıkları dermatolojik olarak test edilmiş lisanslı ürünler kullanılarak iyileştirilmelidir.

Bebek bakım krem fiyatları tekli satış ile set halindeki satışlarda farklılık göstermekle birlikte, özel ve lisanslı ürünler olduklarından emin olunduktan sonra alınmalı, aldığınız yerde uzmanlar tarafından kullanım bilgisi tarafınıza anlatılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.