sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
189,99 TL
57,00 TL
359,99 TL
108,00 TL
370,00 TL
110,99 TL
400,00 TL
119,99 TL
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Yüz Şekline Ve Giyime Göre Kolye Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? 

Takı seçiminde yüz tipine ve giysilere göre dikkat edilmesi gerekmektedir. Püf noktalara uyarak seçim yapılması kıyafetlerin tamamlayıcısı olmaktadır. Kişiliğin yansıması olan takı ve aksesuar seçimi doğru görünüş kurallarının olmazsa olmazları arasında bulunmaktadır. Kolye seçiminde ayrı bir titizlik gerekmektedir. İlk izlenim için kolye seçimi oldukça önemlidir. En önemli aksesuar kararlarından biri olan kolyeler kendi vücudunu tanıyan bayanların kurtarıcısı olabilmektedir. Takı koleksiyonunu dikkate alarak tüm seçenekleri gözden geçirip ayna karşısında vakit geçirip doğru kolyeyi seçmek kurtarıcı olabilmektedir. 

Kolyelerin Ağırlığı Nasıl Olmalıdır? 

Kolye seçimi gün boyunda taşınabilecek formda, dizaynda ve ağırlıkta olmalıdır. Saçlar açık bırakılmış ise çok göz önünde olmayan kolyelerin tercih edilmesi gerekmektedir. Saçlar toplu olduğunda gerdan kısmının açık olması kolyenin görünmesinde oldukça etkilidir. Boynun inceliği, kısalığı, uzunluğu gibi pek çok özelliğe göre değerlendirmeler yapıp en doğru tercihi yapmak gerekmektedir. Kolye ürünleri oldukça çeşitli olup hemen hemen her bijuteri de bulunmaktadır. Unutulmaması gereken ise kolye seçiminin kadınların en önemli ve yaşam şeklinden kişilik yapısına kadar her açıdan ipucu veren kısımları arasındadır. Bakımlı boyun yapısı ve tarz sahibi kolyeler bayanların kurtarıcısı olma özelliğine sahiptir. 

Saç Kesimine Göre Kolye Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? 

Saç kesim şeklinden tarama, toplama modellerine kadar her noktada koyle seçimi dikkat çeken hususlar arasında bulunmaktadır. Kısa saçlara sahip bayanlar çok iddialı kolyeleri kolaylıkla taşıyabilir. Uzun bir boyun yapısına sahip bayanlar ise her türlü kolyeleri rahatlıkla tercih edebilir. Kısa saçlı ve toplamış olan bayanlar, boynu uzun ve ince olmayan bayanlar ise çok iddialı, gösteriş sahibi, büyük kolyelerden kaçınmaktadır. Dikkatler boyundan uzaklaştırılarak saçlara yönelmektedir. Koyu tenli ve koyu saçlara sahip bayanlar renkli taşlardan oluşturulan hoş kolyeleri kullanabilirler. 

Özel Günlerde Kullanılabilen Kolyeler Hakkında 

Çok gösterişli ve özel tasarım kolyeler de uzun saçlı bayanların her anlarında rahatlıkla kullanabildikleri kolyeler arasında bulunmaktadır. Topuz saç şeklini günlük hayatında sıklıkla kullanan bayanların göğüs dekoltelerine dikkat çekmeleri için iddialı ve dekolteye doğru uzanan kolyeleri kullanmaları sık tercih edilebilmektedir. Kolye fiyatları yapılan malzemeye göre değişmektedir. İnci kolyeler iş hayatında sıklıkla tercih edilebilen ürünler arasındadır. 

İş Hayatında Sıklıkla Tercih Edilen Kolye Modelleri 

Her iş sektöründen bayanların yüksek tempoya ya da sanatla ilgili alanlarda çalışsalar bile gösterişli ama bir o kadar da şık duran inci kolyeleri kullanması günün kurtarıcısı olabilmektedir. Düğünlerde sıklıkla tercih edilen pırlanta kolyeler de gelinin yakın çevresi de tercih edilebilir. Kolyeler pırlanta olabildiği gibi altın şeklinde olsa da damatlar tarafından gelinlere sıklıkla hediye edilebilmektedir. Oval yüz şekline sahip olan bayanlar kolye seçiminde çok fazla uzun tarza sahip olmayan küçük ve sallanan kolyeleri tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.