sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Bebeklerinizin Mis Kokusunu Kolonya İle Taçlandırın

Bebekler dünyanın en saf ve hassas varlıklarıdır. Onların hassas yapılarına özel olarak ürünler üreten markalar da bu saflığa ve hassaslığa uygun ürünler ile piyasada yerlerini almışlardır. Bebek cildi dış dünya ile tanıştığı andan itibaren pek çok etmenle karşı karşıya kalmaktadır.

Bebeklerin ciltleri hassas ve özel bakıma ihtiyaç duyacak özelliktedir. Unutulmamalıdır ki bebekler sıklıkla yıkanmakta, bez kullandıkları için bazı bölgeleri daha hassas olmaktadır. Bunun için onların hassas ciltlerinin nemlendirmeye, bakıma, yağlanmaya ve kremlenmeye ihtiyacı olmaktadır.

Bebeklerin ürünleri, onların zararlı herhangi bir madde ile temas etmelerini engellemek ve ciltlerini korumak amacıyla özel olarak üretilmişlerdir. Bebek kolonyaları da bu ürünler içerisinde yer almaktadırlar.

Dermatolojik olarak özel testlere tabi tutulan kolonya ürünleri de bebek ürünleri üreten her markada bulmanız mümkündür. Dermatolojik test sonuçları ürünlerle birlikte sunulan sertifikalarda yer almaktadır.

Saflık ve Doğallık Bir Ararda

Bebekler için üretilen tüm bakım ve temizlik ürünlerinde bebeklerin saf ve hassas ciltleri gibi doğal maddeler içeren, saf ve hijyenik maddeler kullanılmaktadır. Kesinlikle kimyasal içermeyen bu ürünleri setler halinde bebek ürünleri üreten her markada bulabilirsiniz.

Bebek ürünlerinin üretiminde hijyen koşullarının en üst seviyede olmasına özen gösteren markalar hem doğal hem hijyenik hem de kimyasal içermeyen ürünleri ile bebeklerinizin bakım ve korumasına yardımcı olmaktadırlar.

Kimyasal parfüm, renklendirici ve etken madde içermeyen bebek ürünleri arasında yer alan bebek kolonya ürünlerini hem kendinizde hem de bebeğinizde güvenle kullanabilirsiniz. Bebeklerin cildine direk kullanılabileceği gibi giysilerine de sıkarak onların cennet kokularını taçlandırmanız ve mis gibi olmalarını sağlamanız mümkündür.

Hoş kokuları ve doğal içerikleri ile annelerin de sıklıkla bebek kolonyası kullandıkları bilinmektedir. Bebeklerin cildinde olduğu gibi kendi cildinizde de kullandığınız tüm ürünlerin dermatolojik açıdan cilde dost ürünler olduğundan emin olmalısınız.

Bebek Bakım ve Koruma Ürünleri Setleri

Bebeklerin ihtiyacı olan tüm ürünler kullanım yerlerine göre gruplandırılarak setler halinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bebek bakım ürünleri, bebek koruma ürünleri, bebek temizlik ürünleri gibi gruplar halinde setlerden satın alarak eksiksiz bakım, koruma ve temizlik sağlayabilirsiniz.

Bebek bakım ürünleri içerisinde yer alan kolonya fiyatları çok pahalı olmamakla birlikte, setler içerisinde yer almakta veya tekli olarak da satılabilmektedir. Bebek kolonyalarının çeşitli boyları ve çeşitli paketleri mevcuttur.

Kullanım kolaylığı sağlayan ve yanınızda taşımaya uygun küçüklükteki sprey şişeleri bulunan kolonyaların, daha büyük boyları da bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım kolaylığına uygun şişeyi ve boyu seçerek siz de bebeklerinizle birlikte sağlıklı ürün kullanabilirsiniz.

Bazen kolonya ürünleri bebek temizlik ürünlerinin setlerinde de yer alabilmektedir. Kullanımı kolay ve temizlik hissini artıran bu kolonyalar, tüm bebek ürünleri gibi dermatolojik olarak test edilmiş ve kimyasal ve alerjen madde içermeyen özel ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.