sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kaşlarınız ve Kirpikleriniz Dökülmesin Güçlensin

Özellikle kadınların çok dönemli bir hayat geçirmelerine bağlı olarak kaşları ve kirpikleri sık sık dökülür. Maalesef kaşların ve kirpiklerin dökülmesinin en büyük nedenleri arasında stres ve aşırı yorgunluk geliyor.

Çocuklar, iş, ev, koca derken ilk belirtiler kaş ve kirpiklerde ortaya çıkıyor. İlk etapta kaş ve kirpik besleyicilere ihtiyaç duymayan kadınlar kaş kalemleri veya kaş rimelleri ile günü kurtarmanın derdine düşüyorlar. Fakat aradan geçen zaman ve açılan kaşlar bunların yetersiz olduğu sinyallerini veriyor. Peki, bu durumda ne yapmak gerekiyor?

Kaş ve Kirpik Serumu Kullanın

Kaşlarınız ve kirpikleriniz çok sık dökülüyor ve yerine yenisi gelmiyorsa kaş ve kirpik besleyici ürünler kullanın. Bu tür ürünlerin doktorlarca onaylanmış ve etkisi hastalar üzerindeki denemeler sonucu ispatlanmış.

Fakat bu ürünlere yetecek kadar paranız yoksa, yapmanız gereken küçük bir iki araştırma. Kaş ve kirpik besleyici ürününüzü güvenilir kozmetik online satış sitelerinden rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik son derece cüzi fiyatlarla. Kaş ve kirpik besleyici ürünlerin çeşitleri son zamanlarda gittikçe artıyor. Yapmanız gereken ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün satın almak.

Kaş Kirpik Besleyici Ürünler Ne Yapar?

Kaş ve kirpik besleyici ürünler dökülen kirpik ve kaşlarınızın hücre yapısını uyararak dökülen kılın yerine yenisinin çıkmasını sağlar. Bu şekilde aynı kıl kökünden yeni bir kıl çıkar ve kaşlar- kirpikler gürleşir. Kirpiklerin daha uzun görünmesine yardımcı olur.

Bu tür besleyici ürünlerin içeriğinde kaş ve kirpik yapısına uygun olarak vitamin konsantreleri bulunur. Bu vitaminler kıl köküne yeterli miktarda etki ettiğinde, bir ya da iki hafta gibi kısa bir sürede köklerin yeniden oluşumu sağlanır.

Kaş ve Kirpik Besleyici Ürünlerin Fiyatları Nedir?

Kaş ve kirpik besleyici ürün fiyatları istediğiniz ürünün markasına göre farklı olabiliyor. İhtiyacınız olandan fazlasını almanız gereksiz. Kaş ve kirpik serumlarını kullanmadan önce sorunun köküne inmeniz ve sorunları ortadan kaldırmanız en doğru yaklaşım olacaktır. Aksi halde besleyici kullansanız bile dökülmeler sürebilir.

Kaş ve Kirpik Dökülmelerinin En Büyük Nedenleri

Kaş ve kirpik dökülmelerinin en büyük nedenleri daha önce de belirtildiği üzere kozmetik ürünlerinin yanlış kullanımı ve stres  olabilir. Kozmetik ürünler içeriklerindeki kimyasal maddelerden kaynaklı uzun vadede çok büyük zararlar verebiliyor.

Eğer bu ürünleri herhangi bir önlem almadan kullanıyorsanız bu sorunlara siz de maruz kalacaksınız demektir. Bu bakımdan makyaj yaparken önce cildinizi temizleyin, sonra nemlendirici bir ürün kullanın ve arkasından kozmetik ürünleri kullanın.

Kaş ve kirpik serumunu daha çok orta yaşın üzerindeki bay ve bayanlar kullanıyor. Ama günümüz itibari ile yaş sınırı yirmilerin altına düşmüş durumda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.