sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kaş Boyama Ürünleri ve Özellikleri

Kozmetik ürünlerin içerisine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Kadınların güzellik yarışı en çok kozmetikçileri yoruyor. Fakat kozmetikçiler de kadınların tam olarak ne istediklerini çok iyi biliyor. Kozmetikçilerin son beş yılda ülkemize en çok getirdiği ürünlerin başında kaş rimelleri geliyor.

Kaş kaleminden sonra kaş rimeli kadınların en çok kullandıkları kozmetik ürün. Bu ürünü ülkemize ilk getiren firma da kadınları dünyaca ünlü olan İtalyan bir firma. Her kesin malumu üzere İtalyan kadınları çok seksi ve güzel. İtalyanlar’ ın onlardan ilham alması olası. Kaş rimeli kullanımı oldukça kolay bir ürün.

Bu ürün kaş kalemi gibi değil. Kaş kalemini kullandığınız zaman kalem kullandığınız bir noktada belli olur. Ama rimel kullandığınızda eğer doğru tonu tutturduysanız doğal kaşlarınız gibi durur.

Kaş Rimeli Kullanımı

Kaş rimeli ürünleri içerisinde mikrofiber tanecikler bulunur. Rimeli kullandığınız zaman bu mikrofiber tanecikler kıllara yapışarak kaşlarınızın daha kalın ve doğal görünmesini sağlar. Kaş rimellerinin kirpik rimellerinden farkı fırçasının ince, düz ve küçük olması. Ürünü kullanırken kaşlarınızı doğal bir tarak ile kaş yönünde tara gibi yapmanız yeterli.

Önemli olan saç ve kirpik renginize uygun olan kaş rimelini kullanmanız. Eğer kaşlarınızın aralarında açılmalar varsa ürünü çok fazla sürmenize gerek yok. Çok sürerseniz daha gür kaşlarınız olacak ve bu görüntü yüzünüzde eğreti duracaktır.

Kaş Rimeli Nasıl Seçilir?

Kaş rimeli seçerken yapmanız gereken tek şey kendi cilt, saç, kaş ve kirpik tonlarınıza göre tercihler yapmanızdır. Bir de mümkünse su bazlı bir ürün tercih edin. Yüzünüz terlediğinde veya yıkandığında akmasın.

Akan rimelleri kullanmak size büyük sıkıntılar verecektir. Kullanacağınız kaş rimeli ve diğer kozmetik ürünlerin ömrü en fazla altı aydır. Bunu unutmayın ve altı aydan sonra kozmetik ürünleri kullanmayın. Kaş rimellerini tercih ederken fırçasının boyutuna dikkat edin. Sahte ürünlerin fırçaları daha büyük ve kullanışsız ürünlerdir.

Kaş rimellerini temizlerken önce tonikle kaşlarınızı silin. Kalıntıları ise yıkayarak geçirin. Asla kaşlarınız boyalı iken uykuya geçmeyin. Kaş rimelleri anlık olarak size yardımcı olabilir. Fakat kaş kirpik serumları size daha uzun vadeli çözümler üretebilir. Tercihlerinizi bu yönde yapmanız her türlü yararınıza olacaktır.

Kaş Rimelleri Cilde Zararlı mıdır?

Her kozmetik üründe olduğu gibi kaş rimelleri de cilde zararlıdır. Özellikle rimel ve ürünlerinde siyanür zehri mevcuttur. Bu nedenle daha fazla kaş dökülmelerine neden olabilir. Bu tür ürünleri kullandıktan sonra kaşlarınıza mutlaka bakım yapmalısınız. Bakım yapmayı ve anlık olarak temizlemeleri unutmayın.

Böylelikle zararlı etkileri geciktirmiş olacaksınız. Kaş rimelini kullanırken kaşlarınızın ıslak olmadığından emin olun. Kaş rimeli fiyatları ülkemizde oldukça uygun. Bu ürünlere yine de ihtiyacınız varsa biraz önce yukarıda anlatılan kriterlerde kullanmanız önemli.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.