sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Göz Kalemi Nasıl Açılır?

Göz kalemleri bazen kadınların başına büyük dert olabiliyor. Örneğin makyaj çantasında durduk yere kırılarak en olmadık zamanlarda, en çok ihtiyaç duyulan anlarda sizi yarı yolda bırakıveriyor.

 Bu tür sorunlarla baş etmenin ilk yolu, kalemlerinizi asla başlıklarını takmadan çantaya koymayın. Bir diğer yöntem ise eğer kalemlerinizin başlıklarını üzerinde tutamıyor ve unutuyorsanız çantanızda bir kalemtıraş bulundurun.

 Bu sayede hem içiniz görülür hem de yarı yolda kalmamış sayılırsınız. Kalemtıraşlar sadece kalem açan elemanlar değiller. Kalemtıraşlar diğer bazı makyaj ürünlerini de yontmak için ideal bir elemandır. Pratik bir ürün olduğu kesindir.

Kalemtıraş Nasıl Seçilmeli?

Kalemtıraş ürünlerini tercih ederken öncelikle ne tür kalemler kullandığınız önemlidir. Örneğin kalın uçlu far kalemleri kalın girişli, ince uçlu göz kalemleri ince girişli kalemtıraş ister. Bu ürünlerin ikisini de ayrı ayrı satın almanıza gerek yok. İkisi tek kalemtıraşta mevcut oluyor.

Bu ürünlerin de kapakları mevcut. Bu şekilde kullandıktan sonra kapatarak muhafaza ederseniz ucunun körelmesini de önlemiş olursunuz. Kalın uçlu far kalemleri çok sivri açmaya gerek yoktur.

Bu kalemler göz üzerinde zaten yumuşak dokunuşlar yaptığından hemen dağılacaktır. Sivri uçlu ince kalemleri ise biraz daha ince açabilirsiniz. Çünkü onları genellikle kirpik diplerinde kullanılırız ve ince olması gerekir.

Makyaj Fırçaları ve Diğer Aksesuarlar

Kalemtıraş fiyatları, aksesuar ve fırça fiyatları her yerde uygun. Bu tür ürünlerin daha çok kaliteli olanlarını tercih etmenizde fayda var. Kalemtıraş seçerken çift kullanımlı olanları tercih etmelisiniz.

Bir tarafı kalın, diğer tarafı ise ince kalemleri açmalı. Kapaklı olması gerekir. İşlevini gördükten sonra içindeki bulaşık rengi çantaya bulaştırmasın diye kapatılmalıdır. Fırça seçimleri yumuşak olmalı. Bu tür fırçaları göz üzerinde ve yanak bölgesinde kullandığınızı unutmayın ve cildinize zarar verecek ürünlerden kaçının.

Allık fırçasının yuvarlak uçlu olmasına özen gösterin. Yumuşak ve allığı çabuk yayan bir ürün olmalı. Far fırçası ona keza biraz daha kesik uçlu olmalı. Ayrıca ucu jülyen olmalı.

Makyaj Aksesuarları

Makyaj yapmak artık eskisinden daha kolay. Hazır makyaj aksesuarları var. Örneğin kalıcı olanları. Kalıcı makyaj ciltte en az bir sene kalıyor. Yapıştırmalı makyaj ürünleri de mevcut. bu ürünleri makyaj yapacağınız bölgeye yapıştırıp çekiyorsunuz.

Sonrasında otomatik olarak makyajınızı yapmış oluyorsunuz. Makyaj aksesuarlarının gençler tarafından en çok kullanılanları daha çok pratik ürünler.

 Örneğin tekli göz farları, kalın far kalemler, göz kalemleri ve rujlar. Genellikle fırça gerektirmeyecek ürünleri tercih ediyorlar. Bu şekilde kısa zamanda doğal bir makyaj türü ortaya çıkarıyorlar.

Makyaj Ürünleri Fiyatları

Makyaj ürünleri fiyatları marka ve kaliteye göre değişebiliyor. Ayrıca eğer ürünleri toplu almayacaksanız daha uygun fiyatlarla alabilmeniz olası. Tekli ürünleri taşıması da son derece kolay olduğundan kadınların favorisi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.