sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 8 9 10
Toplam 182 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

Kadın Nasıl ve Neye Göre Giyinmeli?

İşin doğrusu kadın ne erkeği için, ne de etrafındakiler için giyinmeli. Kadın sadece ve sadece kendisi için giyinmeli. Yerine göre giyinmeli. Her ortama ayak uyduracak kıyafetler kadınların dolabında mutlaka olmalı. Kadın giyimin en büyük özelliği budur. Erkekler her yerde gömlek, t-shirt ve pantolon giyebilir. Bazen takım elbise de giyer. Ama kadınlar her daim bakımlı ve hoş görünmelidir. Bu kural özellikle çalışan kadınlar için geçerlidir.

Kadınların Dolabında Mutlaka Olması Gereken Beş Giysi

Kadın giyim ürünleri içerisinde kadınların dolabında mutlaka olması gereken ürünler var. Bu ürünler her ortama ayak uydurabilecek tarzda ürünlerdir. Onlara bir nevi hayat kurtarıcı da denebilir. Dolabınızda bu ürünler varsa giyim sizin için çok zor değildir.

  • Dolabınızda mutlaka bir kaç renk şalınız olsun. Bunların içinde krem ve siyah mutlaka olsun. Yapacağınız kombinlerde bu çok önemli. Sade gitmeniz gereken bir toplantının ardından eşinizle yemek yiyecekseniz şalınızı boynunuza bağlayın ve gidin.
  • Siyah bir elbise, gardıropların olmaz ise olmazlarıdır. Siyah elbiseler hem cenazede hem de düğünlerde rahatlıkla giyilebilir. Tabi cenazenin ardından düğüne gitmezsiniz ama siyah bir elbiseniz varsa her durumu rahat kurtarma olasılığınız yüksek.
  • Denim pantolonlar üçüncü olmazsa olmazınız. Denimler rahat giyim ürünleridir. Eğer gün içerisinde hem resmi hem samimi toplantılar yapacaksanız denim pantolon üzerine saten gömlek kombinleri ile günü kurtarabilirsiniz. Resmiyeti artırmak için boynunuza bir şal bağlayabilirsiniz.
  • Siyah ayakkabı dördüncü olmazsa olmazınız. Her ayakkabıyı evinizde bulunduramazsınız. Kıyafetlerinizin altına göre yeterince ayakkabınız da yoksa siyah bir ayakkabı durumu kurtarabilir. Siyah ayakkabıyı her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
  • Beşinci olmazsa olmazınız ekoseli gömlek. Dolabınızda bir adet ekose desenli gömleğiniz mutlaka olsun. Günübirlik ve samimi toplantılar, küçük seyahatler ve aile toplantıları için en ideal rahat kıyafet ekose desenli salaş gömleklerdir. Bu gömleklerin kışın oduncu tarzında olanları da mevcut.

Kadın Giyim Nereden Alınır?

Kadın giyim ürünleri fiyatlarına göre tercih edilecekse, online satış sitelerinden bakılabilir. Özel günler için bir ya da iki çeşit kıyafet bulundurmanız kâfi. Fakat günlük kıyafetleri, eğer sık sık kıyafet alıp değiştiriyorsanız ve eğer aldığımı senelerce giyerim diyenlerdenseniz ünlü markalardan biraz pahalıya ama en az on sene garantili olarak alabilirsiniz.

Bilindiği üzere kadın giyim ürünleri erkeklerinkine göre her zaman daha pahalıdır. Bu konuda ekonomi yapmak isteyenler bir kıyafeti seçerken bir kaç alana göre seçmeli. Örneğin bir gömleği hem toplantıda hem evde hem de işyerinde giyebilecek şekilde satın almalı. Ya da aldığı sade bir ürünü kendisi de aksesuarlar ile zenginleştirebilir. Kadın giyim ürünleri kadının isteğine göre her türlü modele sokulabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.