sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Islak Mendilin Hayatımıza Girişi ve Kullanım Alanları

Hayatımıza gireli çok fazla bir zaman olmamasına rağmen çok çeşitli kullanım alanı, taşıma ve kullanım kolaylığı ile hayatımızın her alanında önemli bir yere kısa sürede sahip olmuş olan ıslak mendil, kolonyalı mendil olarak da anılmaktadır.

Aslında ıslak mendil ve kolonyalı mendil gerek üretim gerekse kullanım alanları olarak farklılık göstermekle birlikte, genel yapısı itibariyle benzerlikler göstermesi ve ortak kullanım alanlarının bulunması sebebiyle birlikte anılmaktadırlar.

Islak Mendil Üretimi ve Kullanımı

Islak mendil, sentetik ve sıvıya dayanıklı yapıdaki kağıdın üretim aşamasında çeşitli solüsyonlardan tercih edilen solüsyona batırılmasından sonra fabrikasyon olarak çeşitli büyüklüklerde kesilmesi ve birinci sınıf malzeme ile paketlenmesi aşamalarından sonra tüketiciyle buluşur.

Islak mendil alırken ve kullanırken içeriğinin dikkatle incelenmesi gerekmektedir. Kullanım alanına göre ıslak mendil ürünleri, alkollü, alkolsüz, Ph dengesini koruyan, kremli, hijyenik gibi farklı özelliklerdeki ıslak mendillerden ihtiyacınız olanını seçebilirsiniz.

Islak Mendilin En Yaygın Kullanıldığı Alan

Islak mendilin en yaygın kullanım alanı bebekler üzerindedir. Oldukça hassas ve dış etkenlerden kolayca tahriş olabilme özelliklerdeki bebek cildinde ıslak mendil kullanımı söz konusu ise hijyenik, antialerjik ve alkolsüz olanlarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Çantamızda, evimizde, işyerimizde, el, yüz, ortam temizliği gibi pek çok alanda kullanımı olan ıslak mendiller ile anlık çözüme ulaşmak mümkündür. Kullanımı ve taşıması kolay olduğundan çok tercih edilen ıslak mendil, hoş kokusu ile temizlik hissi de vermektedir.

Islak Mendil Zarar Veren Maddeler İçerir Mi?

Su ve sabuna ulaşılamadığında acil ve hijyenik çözüm gibi görünen ıslak mendillerin içeriğinde zararlı kimyasalların bulunduğuna dair bilgilere ulaşılabilmektedir.

Kullanım alanının oldukça yaygınlaşması ile ucuza üretip daha çok kar elde etmek isteyenler nedeniyle sağlığa zararlı ve kalitesiz ürünler piyasa sürülebilmektedir.

Satıştaki tüm ürünlerde olduğu gibi ıslak mendil satın alırken de içeriğine, etkin maddelerine, parfümüne, alkol içerip içermediğine tek tek dikkat ettikten sonra satın alınmalıdır.

Pek çok üründe olduğu gibi iki ıslak mendil fiyatı arasında gözle görülür bir fark olabilir. Ucuz olan ürünü tercih etmeden önce, ürünün dikkatle incelenmesi özellikle cilt sağlığı için elzemdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.