sadsad x
asdasd

Cilt Güçlendirici

Bakım rutinimize eklenen en yeni adımlardan biri olan ‘Skin Booster’lar cildi bir sonraki aşamaya hazırlarken bir yandan da enerji veriyor. Yorgun teninizi cilt güçlendiricilerle canlandırın! Cilt yenileyici ve nemlindirici özellikli formülüyle bu ürünler kırışıklıklarla savaşta en büyük yardımcılarınızdan.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2

Gündüz Bakım Kremleri

Gece boyunca dinlenen cildimiz, gün içerisinde çok farklı dış etkenlerle mücadele etmekte ve çoğu zaman da bu mücadelesinin sonucunda yıpranmakta ve zarar görmektedir.

Gün içerisindeki dış etmenlerin cildi yıpratmasını engellemek ve zamanın etkileri ile birlikte bu mevcut yıpranmayı iyileştirmek için gündüz bakım ürünleri kullanma gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Güneş Işınlarından Cildiniz Koruyun

Güneş ışınlarından korunmak için sadece tatilde, sahilde koruyucu kullanmak yeterli değildir. Güneşin yüzünü az gösterdiği kış aylarında da yaz ayları kadar görünmeyen güneşin ışınları cildimize zarar vermeye devam etmektedir.

Gündüz bakım kremlerinin en yaygın kullanımı güneşin zararlı UV ışınlarından korunmak amaçlıdır. Yaz-kış cildimizi bu zararlı ışınlardan korumamız gerekmektedir.

Zamanında Ve Doğru Kullanım Önemlidir

Bakım kremleri ister gece isterse gündüz olsun düzenli ve zamanında kullanımına dikkat edilmesi gereken kremlerdir. Kremleri almadan önce kullanımları konusunda ayrıntılı bilgi talep etmelisiniz.

Yoğun ve iyileştirici bakım gerektiğinde mutlaka uzmanların desteği alınmalıdır. Satın alınan yerde kremler hakkında bilgi verebilecek konusunda uzman kişilerin bulunması gerekmektedir.

Zaman Cildimizin En Büyük Düşmanı

Yıllar geçtikçe yıpranmışlıkları üst üste gelen ve her gün yeni zararlı etmenlerle mücadele etmek zorunda kalan cildimize gerekli bakım, koruma ve temizlik yapılmazsa her geçen gün cildimizin aleyhine geçecektir.

Gerekli önlemleri almazsak zaman içinde kurumuş, yıpranmış, lekelenmiş ve hızlıca yaşlanma etkileri gösteren bir cilt yapısı ortaya çıkacaktır. Güneş ışınlarından koruyan gündüz bakım kremleri aynı zamanda cildi nemlendirme ve gerekli minerallerle cildi besleme özelliklerine de sahip olabilir.

Güzelliğiniz Geçici Olmasın

Gün boyunca güneş, soğuk, hava kirliliği gibi cilde zarar veren etmenlerle karşı karşıya kalan cildin düzenli olarak temizlenmesi gözeneklerin açık kalmasını dolayısıyla cildin nefes almasını sağlayacaktır.

Güneş ışınlarından koruyan, nemlendiren ve besleyen özelliklerdeki gündüz bakım kremleri fiyatları arasında oldukça büyük farklar bulunmaktadır. Fiyatı en pahalı olan en iyisi demek değildir. Cildinizin ihtiyacı olan etken maddeleri içeren krem sizin için en iyisidir.

Kullanacağınız gündüz bakım ve koruma kremleri ile cildinizin doğal parlaklığını ve canlılığını koruyabilir, yaşlanma etkilerini geciktirebilir ve cildinizin sağlığıyla birlikte güzelliğinizin de devamlılığını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.