sadsad x
asdasd

Göz Farı

Sıcak tonların, ışıltılı farların sezonu geldi! İşte etkileyici bakışların eşlik edeceği sonbahar için en iyi far seçenekleri Glorika'da.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Göz Farı Sürmek İçin Ressam Olmanıza Gerek Yok

Kadınların en çok kullandığı göz makyaj ürünü olan göz farlarının bin bir çeşidi ve markası mevcut. Bunların içinden size en uygun olanını bulabilmenin yolu, en kaliteli olanlarını tercih etmekten geçiyor. Göz farlarında kalitesiz ürünler gözlerde değişik sorunlara yol açabildiği gibi alerjik sorunlar da ortaya çıkarabiliyor.

Göz farı tercihinizi kesinlikle kıyafetlerinize göre yapmayın. Göz makyaj ürünlerinizi cildinize ve ten renginize uygun olarak tercih edin. Aksi halde güzelleşmek yerine farklı bir görüntü ortaya çıkabilir.

Göz Farı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Göz farı ürünleri genellikle pudra formunda olduğu için göz üzerinde fazla kalıcı özellikte değillerdir. Özellikle rüzgarlı günlerde, farınızın kalıcı olmasını sağlamak için krem göz farı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu göz farlarının her rengi mevcut.

Ama siz göz renginize, saç renginize uygun olanlarını tercih edin. Özellikle göz kalemi kullanıyorsanız mutlaka açık tonları tercih edin. Göz farlarının alerjik reaksiyon gösterenleri gözlerinizin yaşarmasına, göz kapaklarınızda ağrı ve ağırlaşma, gözaltlarınızda kızarıklık olarak ortaya çıkar. Bu tür sorunlar ile karşılaştığınızda hemen gözlerinizi temizleyin.

Göz Farı Nasıl Temizlenir?

Çabuk uçan göz farlarını temizlemesi de bir o kadar zordur. Bu nedenle gözünüzün üzerinde bir far tonunun çok uzun süre kalmasına izin vermeyin. Azami üç saatte bir temizleyip yeniden yapın. Daha uzun süre kalan göz farları deri gözeneklerinin içine işliyor ve kısa vadede erken yaşlılık belirtileri gösteriyor.

Göz makyajınızı temizlerken gözler için ayrı kullanılan makyaj temizleme ürünlerini tercih edin. Sakın kolonya ve benzeri ürünleri tercih etmeyin. Göz makyajınızı temizledikten sonra gözlerinizi dinlendirici göz bakım kremleri kullanın.

Ucuz göz farları piyasada tonla var. Önemli olan size ve cildinize uygun olan bir göz farı kullanmanız. Göz farı fiyatları sandığınız kadar çok değil. Aksine son derece uygun fiyatlar. Özellikle kremsi dokuya sahip göz farları kullanmanız em makyajınızın uzun süre kalıcı olmasını hem de göz kapaklarınızı korumanızı sağlar.

Göz farını uygulamadan önce kaş diplerinize doğru en açık tonu fırçayı kaş diplerine darbe yaparak kullanmak sureti ile uygulayın. Böylelikle kaşlarınız daha belirgin ve kalkık duracaktır. Koyu tonları en son kullanın. Açık tonları uygulayın ve koyu tonları kirpik sonlarında ileriye doğru fırçayı savurarak uygulayın.

Göz Farı Satın Alırken Marka Önemli midir?

Kozmetik ürünleri, kaliteli ve güvenilir markalardan tercih edildiğinde, olası olumsuz etkilerin büyük bir çoğunluğu ortaya çıkmayacaktır. Hatta makyajınızı yaparken göz çevrenizi ya da cildinizi koruyan, bakımını yapan makyaj ürünleri de mevcuttur.

Özellikle mineral makyaj markalarının ürünleri bu konuda oldukça başarılı diyebiliriz. Cildinize zarar vermeyecek ürünleri tercih etmek sizin elinizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.