sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Göz Çevresi Serumu Kullanımı

Otuz yaşına gelen kadınların ve erkeklerin en büyük problemleri göz çevresi ve kazayağı bölgesi kırışıklıkları. Göz çevresi kırışıklıkları insanı olduğundan on yaş daha yaşlı gösteriyor. Bazı bayan ve erkeklerde bazen otuz yaşına gelmeden yanlış cilt uygulamaları veya genetik sebeplerden dolayı göz çevresi kırışıklıkları meydana gelebiliyor.

Göz çevresi serumu kısa vadede göz çevresi kırışıklıklarından kurtulmak isteyenlerin en büyük tercihleri. Fakat bu noktaya gelmeden önce göz çevresi için yapılacak daha ucuz yöntemler var. Fakat bu noktaya geldiyseniz neler yapmalısınız? Hemen kısaca anlatalım.

Göz Çevresi Serumu Etkisi Ne Kadar Zamanda başlar?

Göz çevresi serumu göz çevresinde normalde olması gereken kolajen ve vitaminlerin zamanla yok olması ile gözaltlarına ve kırışık bölgelerine bu maddeleri konsantre olarak verir. Bu sayede eksik maddeler tamamlanır ve kırışıklıklar en kısa zaman içinde azalır. Serumların içerisinde Q10, hyalüronik asit, A E C B gibi vitaminler içerir.

Düzenli olarak göz çevresi serumu kullanan bireylerde bir buçuk ay gibi kısa bir sürede etkin sonuçlar gözlemlenebilir. Göz çevresi serumu ürünlerinin genel olarak özellikleri leke giderici, elastikiyet kazandırıcı, hassasiyet giderici olarak sınıflandırılabilir.

Göz Çevresi Serumu Hangi Aralıklar İle Kullanılmalı?

Dermatoloğunuzun veya doktorunuzun başka türlü bir öneri şekli yoksa göz çevresi serumları sabah ve akşam olmak üzere iki kere kullanılır. Her kullanımda en fazla beş on saniye içinde cilt tarafından emilen serumların üzerine gece veya gündüz kremi uygulaması yapılmalı. Böylelikle etkileri daha çabuk ortaya çıkacaktır.

Kullanılmadan önce cildin temizlenmesi çok önemli. Temiz cilde uygulanan serum çok daha çabuk etki edecektir. Göz çevresi serumları genellikle kazayağı bölgelerine ve gözaltlarına uygulanır. Eğer prospektüste göz üstüne de sürülebilir yazmıyorsa göz kapaklarınıza sürmeyin.

Göz Çevresi Serumları Kimyasal İçeriğe Sahip midir?

Her bakım ürününde olduğu gibi göz çevresi bakım ürünlerinde de gerektiği kadar kimyasal mevcut olur. Fakat bu biraz da kullanacağınız ürünün kalitesi ile alakalı bir şeydir. 

Göz çevresi serumu fiyatları, üretici kalitesine ve ürün içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Göz çevresi oldukça hassas olduğundan, cildinize ağır gelecek kalitesiz ürünler tercih etmeniz doğru olmaz. Farklı kozmetik markalarının tüm ürün serilerini internet üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilmeniz mümkündür. Dev kozmetik indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Göz Çevresi Serumu Çeşitleri

Göz çevresi serumu çeşitleri lekelere, kırışıklıklara ve sarkıklıklara göre değişmektedir. Bu cilt tipiniz ile alakalı bir değişim de olabilir. Her cilt tipi için farklı bir ürün bulunmaktadır. Kullanacağınız serumu tercih etmeden önce cilt tipi testi yaptırmanız daha uygun olur. Bu sayede cilt tipinize göre tercih ettiğiniz ürünün etkisini daha kısa sürede fark edersiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.