sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mor Halkalara Stick Kapatıcı

Son yılların en moda hareketi gözaltı morluklarına fondöten gibi farklı bir kapatıcı kullanmak. Ruj gibi görünen bu makyaj malzemesinin en büyük işlevi gözaltı morlukları gizlemek. Bu yüzden bu günlerde her kadının çantasında bir adet gözaltı kapatıcısı bir adet de fondöten bulunduruluyor.

Ürün kapatıcı formunda olduğundan yüzün tamamında uygulanmamalı. Yoksa ciltte maske gibi bir duruş sergileyecek ve doğallıktan uzak görünecektir. Bu tür kapatıcılar sadece gözaltlarında değil diğer yüz bölgelerinde de küçük lekelerin üzerine sürülerek kapatma işlevini görüyor.

Gözaltı Kapatıcı Ürünleri Faydalı mı?

Gözaltı kapatıcı ürünleri anlık olarak fayda sağlar. Ama uzun vadede bir faydası yoktur. İçeriğindeki kimyasallar fondöten ya da göz makyaj ürünlerindeki kadar çok olmadığından ciltte farklı deformasyonlara da yol açmaz. Gözaltı kapatıcı ürünlerin çok fazla çeşitleri var. Ama önemli olan belli markaların ürünlerini satın almaktır.

Gözaltı bölgelerinde fondöten kullanmak kırışıklıkların daha çok belirgin olmasına neden olur. Bu yüzden kapatıcıların işlevi büyüktür. Gözaltı kapatıcılarının özellikle mor halkalar üzerinde etkisi büyüktür. Yorgun kalkan, uykusunu alamayan, stresten gözlerinin altında morluklar oluşan, insanlar bu ürünleri özellikle tercih ederler.

Gözaltı Kapatıcılarını Her Yaş Kullanabilir mi?

Gözaltı kapatıcı ürünlerini her yaştan insanın kullanması doğru değildir. Çünkü ne olursa olsun kozmetik bir üründür ve içeriğinde kimyasal madde bulundurur. Bir insan bu tür ürünleri ne kadar geç kullanırsa kendisi için o kadar iyi olur.

Erken yaşta kullanmaya başlarsa zaten ince olan göz çevresi derisi daha fazla zorlanacak ve ilerleyen yaşlarda cildin bu ürünlere gerçekten ihtiyacı olmaya başlayacak. Gözaltı kapatıcı ürünleri fiyatları ucuz ürünler. Ama daha önemlisi bu tür ürünlerin on sekiz yaşın altındaki çocukların almaması gerektiğidir.

Gözaltı Kapatıcı Kullanımı

Bu tür ürünlerin kullanımı son derece basit. Öncelikle kalemle kağıda nokta koyar gibi göz altlarınıza bir kaç yere nokta koyun, daha sonra bu noktaları eşit aralıklarla gözaltlarınıza yedirin. Gözaltlarınızın yanak ve alın bölgelerinizden daha açık renkte olması yüzünüzde cilt tonu bozuklukları görüntüsüne yol açar.

Ayrıca bu tür ürünleri kullanmadan önce cildinizin temizliğine son derece dikkat etmeli, mutlaka nemlendirici bir ürün ile göz çevresini desteklemelisiniz. Bu şekilde ürünün vereceği zararı en aza indirgemiş olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.