sadsad x
asdasd
Görünüm:
1 2
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mevsime Göre Büyük Beden Gömlek Tercihleri

Mevsim geçişlerinde insan ne giyeceğini adeta şaşırıyor. Bu bakımdan gömlekler kurtarıcı rol oynuyor. Sonbahar modasına göre büyük beden gömlekler renk olarak biraz daha soluk benizli. Sarıların ve uçuk mavilerin kullanıldığı gömleklerin kumaşları keten ya da elastan olarak tercih ediliyor.

Büyük beden gömleklerde elastan tarz pek kullanılmasa da bazı insanların vazgeçilmezleri arasında olmayı başarıyor. Senenin en çok kullanılan Sonbahar gömlekleri retro bir tarz ile ekose ve oduncu. 1999 modasını andıran bu tarzların altına genellikle denim pantolonlar veya bahçıvan tarzlar kullanılıyor.

Floral Baskılı Büyük Beden Gömlekler

Büyük beden gömlek kumaşı ürünlerinde floral baskı yazın en büyük tarzı idi. Özellikle turistik bölgelerde sıkça kullanılan bu gömlekler tarzı ile hareketlilik sağlarken, pozitif duruşu ve terletmeyen özelliği ile oldukça şık görünüyordu.

Şimdi bu modellerin kışında kullanılma olasılıkları yüksek. Uzun kollu büyük beden gömleklerde batik baskı desenlerin gündeme geleceği konuşuluyor. Renk tercihleri yine fuşyadan mavilere dönüşler. Ayrıca bu sene Kış aylarında turkuaz mavisini sıkça göreceğiz.

Büyük Beden Gömlek Kombinleri

Büyük beden gömlek fiyatları, üretici kalitesine göre değişmektedir. Mevsimlik gömleklerde, son bahar havalarına uygun, hem terletmeyen hem de üşütmeyen uygun kumaş yapısında bayan ve erkek gömlek modelleri bulunmaktadır.

Bayanlar için elbise tarzında uzun gömlekler mevcut. bu gömlekler genellikle siyah çizmeler ile şık duruyor. Gömlek desenleri ise ya boyuna çizgili ya da ekoseli olarak gündeme geliyor. 2016 yılında en çok kullanılan büyük beden gömlek modeli yine boyuna çizgili ve floral baskı desenli olanları idi. Bu modellerin içinde küçük ve kendinden desenli kumaşlar da boy gösterdi.

2017 Büyük Beden Gömlek Modelleri

2017’ de büyük beden gömlek modelleri daha çok mercan, beyaz ve turkuaz renklerinde karşımıza çıkacak. Bu tarzlar yine pantolonlar ile kombinlenecek. Fakat bu sefer denim yerine likralı modeller gündemde. Bu modeller hem esnek yapısından dolayı rahat, hem de renk seçenekleri ile daha fazla gönle hitap ediyor. Fiyat olarak da denimden daha ucuza geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.