sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

2017 Küçük Beden Gömlek Tarzları

2017 yılının küçük beden gömlek modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arkadan estetik kesimlere sahip olan gömlekler. Bu tarzların en çok tercih edilen renkleri ise hardal sarılar, turkuazlar, mercanlar ve zıt bir etki yapan beyazlar. Koyu renk sevenler klasik olarak tercihlerini gri ve siyahtan yana yapıyor.

Gömlek modellerinde bu dene genellikle natürel tarzlar ön planda. Spor modelleri tercih edenler genellikle ekose ve çizgili modelleri tercih ediyor. Klasik tarzı benimseyenler ise daha çok küçük yakalı ve önü tek cepli modelleri tercih ediyor.

Sonbahar Küçük Beden Gömlek Modelleri

1996 modasının vazgeçilmezleri olan kadife küçük beden kumaş gömlek ürünleri 2017 Sonbahar’ da da yine karşımıza çıkıyor. Tarz olarak belden estetik dikimli ve canlı renkler ile karşımıza çıkan bu modellerin beli kemerli olanları da mevcut. Beldeki kemerler daha çok ince ve aksesuarı küçük olanlar.

Bu tarzlar yine kadife kumaş pantolonlar ile kombinlenerek şık bir duruş sergileniyor. Kadife gömleklerin dışında keten gömlekler de büyük rağbet görüyor. Keten gömleklerde en çok kullanılan renkler turkuaz ve hardal sarı.

Küçük Beden Gömlek Fiyatları

Küçük beden gömlek fiyatları, tekstil markalarına göre değişiklik göstermektedir. Gömleğin tarzı, hangi sezonda satışa çıktığı, kumaş dokusu ve kalitesini belirleyen tüm unsurlar fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Ancak küçük beden gömleklerde sezon sonu fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.Küçük beden gömleklerde sene itibari ile salaş tarzlar liseli gençlerin en çok tercih ettikleri arasında sayılabilir. Beli lastikli veya ipli, yakası geniş ve ipli olan bu modeller genellikle yırtık denimler ile kombinlenerek şık bir tarz ortaya koyuluyor.

Salaş gömleklerde renk tercihleri daha çok mor ve mavilerden yana. Bu tarzlar açık renk denimler ile bütünleniyor. Ayakkabı tercihleri ise deri veya spor ayakkabı.

Küçük Beden Klasik Gömlek Modelleri

Küçük beden klasik gömleklerde genellikle saten kumaş formu tercih ediliyor. Renkler yine canlı. En çok tercih edilen saten gömlek rengi ise mercan rengi. Bu renk üzerine ince siyah kemerler tercih ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.