sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Vücudunuzu Dinlendirirken Cildinize Bakım Yapın

Cilt bakımının göz önünde olan bölümü olan yüzümüzün bakımı ve koruması diğer bölgelerimizden daha fazla özen istemektedir. Soğuk, rüzgar, hava kirliliği gibi pek çok dış etkenle karşı karşıya kalan ve kendini koruyamayan yüzümüz için gündüz ve geceye özel bakım ve koruma kremleri kullanmamız gerekmektedir.

Gündüz bakım kremleri, cildin gün içinde maruz kalabileceği dış etmenlerden mümkün olduğunca cildi korumaya yönelik içeriklere sahip kremlerdir. Gece bakım kremleri ise cilt temizlendikten sonra cildin bakımının yapılmasını sağlayacak vitamin ve mineralleri içeren kremler olarak açıklanabilir.

Yüzümüz için elzem olan bakım ve koruma kremleri setler halinde satılabilmektedir. Pek çok marka satışı bu şekilde gerçekleştirerek cilt bakımınızın eksiksiz olmasını sağlamak için çalışmaktadırlar. Gece ve gündüz bakım-koruma kremlerinin bir arada bulunduğu setlerden aldığınızda, konusunda uzman sertifikalı firma yetkilileri sizleri kremlerin kullanımı konusunda bilgilendireceklerdir.

Cildiniz Yorgun Ve Yıpranmış Uyanmasın

Sizler geceleri dinlenirken ayıracağınız beş dakika ile cildinizin de dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Gündüz kremleri cildin korunması açısından elzem içeriklere sahipken gece kremleri de cildin gün içinde maruz kaldığı dış etkenlerden, makyajdan dolayı yıpranmasını engellemekte ve gerekli olan bakımı cildinize sağlamaktadır.

Günlük yaşam rutininde cilde bakım uygulanmaması zaman içinde hücrelerin yorulmasına ve yıpranmasına yol açmakta, dolayısıyla bakımsız, sağlıksız ve cansız cildiniz silerin güzelliğinize gölge düşürmektedir. Pek çok marka tarafından dermatolojik testlerden geçirildikten sonra sizlerin kullanımına sunulan gece bakım kremi ürünleri kullanımı kolay ve cilde dost içeriklidir.

Cildin nem ve Ph düzeyinin dengede tutulmasını sağlayan gece bakım kremleri aynı zamanda cildin ve hücrelerin canlılığını korumasına yardımcı olacak gerekli vitamin ve mineralleri de içermektedirler. Gece boyunca gerekli vitamin ve minareleri alan cildiniz sabah sizinle birlikte dinlenmiş ve canlı olarak uyanabilecektir.

Gece bakım kremlerinin hücre yenileme özellikleri, cildinizde yılların getirdiği çizgilerin derinliklerini azaltacak ve yenilerinin oluşumunu yani yaşlanma etkilerini geciktirecektir. İhtiyacı olan vitamin ve minareleri de aldığı için sağlıklı ve canlı görünümünü koruyacaktır. 

Cildinizin Sağlığının Devamlılığını Sağlayın

Gündüz yapılan makyaj, kullanılan kozmetikler, maruz kalınan dış etkenlerden yorulan ve yıpranan cildinizden makyaj ve günün getirdiklerini tamamen temizleyip arındırdıktan sonra, cildinizin ihtiyacına uygun nemlendirici krem ile gece cilt bakımınıza destek olmalısınız.

Nemlendirici ile desteklenen cilt yapısının nem düzeyi dengelendikten sonra, yaşlanma etkilerini geciktirmek, gün içerisindeki yorgunluğun ve yıpranmanın etkilerinden uzaklaştırmak, hücrelerin doğal canlılıklarını yeniden kazandırmak için gece bakım kremi ürünlerinden cildinize uygun olanını kullanmalısınız.

Gece ve gündüz bakım kremlerinin birlikte satıldığı setlerde fiyatlar daha uygun olabilmektedir. Tekli olarak satılan gece bakım kremi fiyatları bir miktar daha fazla olabilmekte olup, bu bir kural değildir. Gündüz koruma ve gece bakım uygulanan cildinizin sağlığı ve canlılığı daim olur, güzelliğiniz her gün daha artarak kendini korur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.