sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 16 17 18
Toplam 355 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18

Kadınlar Tarafından En Çok Beğenilen Erkek Parfümleri

Erkek parfümleri günümüzde çok çeşitlilik göstermektedir. Erkek parfümlerinin çeşitliliği artsa bile bazı erkeklerin kokusundan vazgeçemediği parfümler bulunmaktadır. Özellikle kadınlar üzerinde etki yaratan parfümler erkeklerin en çok tercih ettiği parfüm markaları arasında yer almaktadır.

Parfümlerin tene uyum sağlaması ve uzun süre kokması herkes tarafından beğenilen bir etki yaratmaktadır. Bir kadını etkilemek isteyen erkekler kışkırtıcı bir koku kullanmalıdır.  Kadınları etkileme özelliğine sahip erkek parfümlerini seçerek karşınızdaki kişide olumlu bir etki yaratabilirsiniz.

İnsanlarda bulunan koku hafızası görsel ve işitsel duyulara göre en gelişmiş duyu olmasından dolayı seçilecek erkek parfümlerinin kadınlar üzerindeki rolü daha iyi açıklanabilmektedir.

Kadınların Beğendiği Erkek Parfümleri Nelerdir?

Kadınların erkeklerde en çok sevdiği erkek parfümlerinin başında Tom Ford, Diesel, Calvin Klein, Givenchy, Armani, Bvlgari, Chanel, Dior, Hermes, Jean Paul Gaultier, Narciso Rodrigues ve Paco Rabanne markaları gelmektedir. Cesur ve seksi kokular olması nedeniyle kadınlar tarafından çok beğenilen parfümlerdir.

Erkek ürünleri arasında parfüm seçimini doğru yapmak önemlidir. Davidoff Cool Water kadınlar tarafından ilgi çekici bulunan diğer parfümlerden biridir. Okyanus kokusuyla tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayan erkek parfümü seksi bir hava katmaktadır.

Çiçek ve ağaç kokularından yola çıkılarak üretilmiş olan Christian Dior yine bayanların sevdiği erkek parfümleri arasında önemli bir yere sahiptir. Joop erkek parfümü kadınların karşı koyamadığı çiçeksi aromalarla oluşturulmuş erkek parfümlerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Burberry Classic For Men, Lacoste Essential Pour, Diesel Fuel For Life, Davidoff Adventure gibi parfümler kadınların en çok beğendiği erkek parfümleri arasında yer almaktadır.

Erkek Parfümü Fiyatları

Birçok erkek parfümü markası bulunmakla birlikte kokusu ve kalitesi farklılıklar göstermektedir. Erkek parfümü fiyatları seçilen parfümün miktarı, markası, kalıcılığı ve parfüm şişesine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Erkeklerin karşısındaki kişi üzerinde uzun süreli bir etki yaratmak istediği en önemli araçlardan biri parfümdür. Bu nedenle seçilen erkek parfümünün kişiyle bütünleşmesi ve kişinin kokuyla özdeşleşmesi karşı tarafı etkileme açısından önemli bir yere sahiptir.

Erkek parfümü seçiminde kişiler sevdikleri kokuların kalıcı olmasına dikkat etmeli ve kışkırtıcı özelliğe sahip uzun süreli erkek parfümü satın almalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.