sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 13 14 15
Toplam 298 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 13 14 15

EDT Nedir? Ne İşe Yarar?

Eau De Toilette adını taşıyan erkek EDT parfümlerin yoğunluk oranları orta derecededir. EDP erkek parfümleri içerisindeki esans oranları %4 ile %10 arasında değişiklik gösterebilmektedir. Günlük kullanım için en çok tercih edilen erkek parfümü türlerinden biri olan erkek EDT parfümler 4 mevsim kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Erkekler tarafından en çok tüketilen parfüm grubu içerisinde yer alan erkek EDT parfümler sayesinde gün boyu hoş bir kokunun etkisi altına girebilmeniz mümkündür. Dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanım imkanı sunan EDT erkek parfümleri sayesinde başkalarını rahatsız etmeyen hoş bir kokuya sahip olabilirsiniz.

Orta dereceli yoğunluğa sahip olan EDT erkek parfümleri EDP erkek parfümlerine oranla kalıcılığı daha az olan parfümlerdir.

EDT Erkek Parfümlerinin Özellikleri

Erkek EDT ürünleri çok tercih edilen parfüm türleri arasında yer almasından dolayı popülerliği yüksek parfüm grubudur. İçerisinde bulunan esans miktarı %10’a kadar çıkan erkek EDT parfümleri sportif ve hafif kokular olarak tanımlanabilmektedir.

Kalıcılığı EDP parfümlere göre daha az olan erkek EDT parfümler birçok erkek tarafından tercih edilen hafif koku grubunda yer almaktadır. Parfüm almak isteyen erkekler hem yaz hem de kış aylarında kullanabilecekleri bir parfüm tercih etmek istemektedir.

Erkek EDT parfümleri her mevsimde rahatlıkla kullanım imkanı sunduğundan dolayı erkeklerin ilk sırasında yer alan parfüm gruplarını kapsamaktadır. Sportif ve hafif parfümlerin yer aldığı EDT erkek parfüm grubu sayesinde hoş bir kokuya sahip olabilirsiniz.

EDT Erkek Parfümü Fiyatları

 EDT erkek parfümü EDP parfümlere göre daha az kalıcı olması nedeniyle fiyat olarak daha uygundur. Daha az kalıcılığa sahip olan bu parfüm yoğun bir parfüm etkisi yaratmadığı için başkalarına rahatsızlık vermez.

Hem uygun hem de her mevsim kullanım imkanı sunan EDT erkek parfümlerinin esansları kişilerin tercihlerine göre farklılık göstermektedir. Çiçek, ağaç, baharat ve şekerli parfüm esansları EDT erkek parfümlerinde düşük oranlı bir etkiye sahip olduğundan dolayı hafif bir esinti şeklinde yayılmaktadır. Erkek EDT fiyatları EDP parfümlere göre düşük olup uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 

EDT erkek parfümlerini uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile Glorika'dan sipariş verebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.