sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Küçük Beden Elbise Modelleri

Elbise seçiminde vücuda göre elbise modeli seçmek vücut hatlarını doğru bir şekilde bilmek ve ona uygun elbiseler tercih etmek şık bir görünüm yaratacaktır. Bu nedenle 36-40 beden aralığında bulunan küçük beden elbise modellerinde vücut şeklinize uygun elbiseler tercih etmeniz gerekmektedir.

Farklı renk ve tasarımlarda meydana getirilen elbise modelleri arasından kişiler kendi ten rengine ve fiziksel yapısına uygun elbiseleri tercih etmesi gerekmektedir. Uzun, mini, pileli ve bol elbise modelleri arasından kendiniz için uygun elbise modellerini satın alarak şık ve göz alıcı bir tarza bürünmeniz mümkündür. Her daim şık görünmek isteyen bayanlar vücut şeklini baz alarak elbise seçimi yapmalıdır.

Vücuda Göre Elbise Modeli Seçme

Herkes farklı vücut ölçülerine sahiptir. Bu nedenle elbise içerisinde mükemmel bir görüntü elde edebilmenin en etkili yolu vücut tipinin belirlenmesidir. Hem tarzınızı yaratmak hem de çekici bir görüntüye kavuşmak için doğru elbise modellerinin nasıl belirlendiği merak edilen konuların başında gelmektedir.

Armut vücuda sahip kişiler elbise ürünleri seçerken genişleyen vücutlarına uygun üstü dar eteği kabarık elbiseler tercih ederek vücut hatlarını rahatlıkla kamufle edebilmektedir. İnce bir vücudu olan bayanlar ise kısa ve dar elbiseler ile üzerine oturan elbiseleri tercih edebilirler.

Kalın bir beliniz var ise düşük bel kıyafetler tercih ederek fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz. Kısa gövdeye sahip bayanlar ise A kesim elbiseleri tercih ederek bellerini daha uzun gösterebilmektedir.

Kum saati vücut ölçülerine sahip bayanlar için V yakalı, kemerli ve pileli elbiseler biçilmiş bir kaftan olacaktır. İri göğüslere sahip bayanlar kalın askılı elbiseler tercih ederek göğüslerinin büyüklüğünü gizleyebilmektedir.

Elbise Fiyatları

Elbiseler bayanların vazgeçemediği kıyafetler arasında önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle elbise seçimini doğru yapan bayanlar şık bir görünüme sahip olmaktadır. Birbirinden farklı elbise modellerini seçmekte zorlanan bayanlar elbiselerin dikişine, kesimine ve kumaşına da büyük özen göstermelidir.

Elbisenin modeli, rengi ve deseni kadar dikimi de çok önemlidir. Elbise fiyatları farklılıklar göstermekle birlikte seçilen elbisede kullanılan malzeme, işçilik ve kalite fiyatları etkileyen temel kriterlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.