sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
11,85 TL
5,92 TL
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

El Ve Tırnak Bakımı

Güzel ellere sahip olmak isteyen kişiler sağlıklı ve bakımlı eller ile güçlü tırnaklara sahip olmalıdır. El ve tırnak bakımı herkesin dikkat etmesi gereken konuların başında gelmektedir. Tırnak bakımı yaparken tırnakların sürekli temiz olması gerekmektedir.

El ve tırnak bakımı uzun süren bir işlem değildir. Ellerde her gün nemlendirici kullanılması ellerin erken yaşlanmasının önüne geçmekte ve yumuşak ellere sahip olmanızı sağlamaktadır.

Tırnak bakımı yapılırken haftada en az bir defa el tırnakları, haftada en az iki defa ayak tırnaklarının kesilmesine ve tırnaklarının içinin temiz ve bakımlı olmasına özen gösterilmelidir. Tırnaklar düz bir şekilde kesilmeli ve aynı şekilde pürüzsüz bir hal alabilmesi için törpülenmelidir. Daha canlı ve bakımlı tırnaklara sahip olabilmek için tırnak cilaları kullanabilirsiniz.

El Ve Tırnak Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

El ve tırnak bakımını düzenli olarak yapmaya özen gösteren kişiler manikürlerini kesinlikle aksatmamalıdır. Tırnaklarda bulunan ölü deriler ve şekilsiz tırnakları yok edebilmek için haftada bir defa manikür yaptırılmalıdır.

Ellerde bulunan ölü derileri temizlemek için granül içeren el sabunları kullanılabilir. Kireç oranı yüksek olan sular, aşırı sıcak ve soğuk havalar ellerin nem dengesini bozduğu için çatlaklar ve kuruma problemleri ortaya çıkabilmektedir.

El ve tırnak ürünlerini düzenli olarak kullanmaya önem vermeli ve iyileştirici etkisi yüksek cilt tipine uygun bakım kremleri kullanılmalıdır. Güçsüz tırnaklara sahip olan kişiler tırnakları güçlendirebilmek için üretilmiş olan tırnak güçlendirici serumlar veya multivitaminli tırnak cilaları kullanabilirler.

El nemlendirici kremlerin yetersiz kalması halinde el maskeleri kullanarak sağlıklı ellere kavuşabilirsiniz. Tırnak bakım kürleri ve nemlendirici kremler kullanarak el ve tırnak bakımı sağlanabilmektedir.

El ve Tırnak Bakımı Ürünleri Nelerdir?

El ve tırnak bakımı ürünleri çeşitlilik göstermektedir. El ve tırnak ürünleri fiyatları markaya ve özelliklere göre farklılıklar göstermektedir.

Bakımlı ellere sahip olmak isteyen kişiler için el ve tırnak bakımının düzgün bir şekilde yapılması çok önemlidir. El ve tırnak bakım serumları, maskeleri ve nemlendirici kremleri kullanarak sağlıklı ve pürüzsüz ellere sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların el ve tırnak bakım ürünlerini Glorika'dan güvenle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.