sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
11,85 TL
5,92 TL
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

El Kreminin Cilde Faydaları

Sıcak ve soğuk havaların etkisiyle birlikte el bakımı büyük bir önem kazanmaktadır. Ellerin kuruması ve çatlaması gibi sorunlar nedeniyle el bakımının doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir.

El kremi kullanılarak eklerdeki çatlama ve kuruma etkileri büyük ölçüde giderilebilmektedir. Rüzgar, aşırı soğuk veya aşırı sıcak gibi çevresel etkenler nedeniyle nem dengesini kaybeden ellere tekrar nem dengesini kazandırabilmek için el kremi kullanmak gerekmektedir.

Elleri koruma ve onarma özelliğine sahip olan el kremlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. El kremi ellerin ihtiyaç duyduğu nemi cilde hapseder, sağlıklı ve pürüzsüz ellere kavuşmanızı sağlar.

Ek Kremi Neden Kullanılmalıdır?

Kış aylarında hem havanın soğuk olması hem de nem azlığı nedeniyle ellerde kuruma ve çatlama sorunları baş göstermektedir. Yaz aylarında ise güneş ışınlarının etkisiyle birlikte eller büyük oranda zarar görmekte ve kurumaktadır. Ellerin görmüş olduğu bu zararı ortadan kaldırmak ve elleri tekrar eski haline döndürebilmek için el kremi kullanılması gerekmektedir.

El kremi yaz aylarında doğrudan güneşe maruz kalan elleri korumak için kullanılır. Güneş ışınları nedeniyle yaşlanma etkilerinin ortaya çıktığı ellerde el kremi kullanarak güneşin zararlı etkileri büyük ölçüde engellenebilir. Güneş nedeniyle ortaya çıkan yaşlanma etkisi el kremi sayesinde önlenebilmektedir.

Kış aylarında ise nemin azalması ve soğuk havanın etkisiyle eller kurur. Kurumuş ve çatlamış eller için el kremi kullanarak etkili bir önlem alınabilmektedir. Ciltteki nemin cilde hapsolmasını sağlayan el kremleri elleri nem kaybından koruyarak sağlıklı görüntüsüne kavuşturmaktadır. Kış aylarında soğuğa çıkmadan önce nemlendiricili el kremi kullanarak ellerinizi zararlı etkilere karşı koruyabilirsiniz.

Yaşlanmayı Engellemek İçin El Kremi Kullanımı

Eller yaşlanma sürecini en hızlı şekilde yaşayan organlardan biridir. Yaşlanmanın etkilerinin en hızlı ve belirgin şekilde gözlemlendiği eller için doğru el kremi ürünlerini tercih etmek ve uygulamak gerekmektedir.

Doğru el kremi kullanımı sayesinde yaşlanma nedeniyle ellerde ortaya çıkan kahverengi lekelerde de azalma görülmektedir. Cilde esnek bir yapı kazandırarak yaşlanma etkilerini ortadan kaldırma özelliğine sahip olan el kremlerini yaşlanma karşıtı ürünlerden tercih etmek önemlidir. 

El Kremi Fiyatları

Günümüzde pek çok el kremi çeşidi bulunmaktadır. Nemlendirici özelliğine sahip olan el kremlerine ek özellikler katılarak farklı kremler ortaya çıkartılmıştır. Bu nedenle el kremi fiyatları tercih edilen ürünün özellikleri, miktarı ve markasına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

El kremi kullanılmasının temel amacı çeşitli dış etkenler nedeniyle ellerde meydana gelen kuruma, yıpranma, çatlama ve tahriş olma gibi sorunların önüne geçebilmek ve ellere doğal ne dengesini kazandırabilmektir.

Eller yaşlanma etkilerini en çok görüldüğü organ olması nedeniyle en çok bakım uygulanması gereken organlarımızdan biridir. Doğru el kremini kullanarak ellerinizin doğal nem dengesini koruyabilir ve canlı, pürüzsüz, sağlıklı ellere sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.