sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
95,00 TL
80,75 TL
Toplam 78 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Makyajda En Seksi Bölge Dudaklar

Bir kadının güzel görünmesinin ilk şartı bakımlı olmasından geçer. Bazı erkekler sırf bunun için eşlerine onlarca para dökerler. Fakat bunu yapmaya hiç gerek yoktur. Bir kaç küçük dokunuş ile güzel ve bakımlı görünmek çok kolay.

Bu dokunuşların en güzel tarafı ise gözler ve dudaklar. Yüz hatlarında bu iki unsurun güçlendirilmesi dikkatleri üzerinizde toplamanız için yeterli olacaktır. Peki, dudak makyajı nasıl yapılmalı? Hangi yöntemler kullanılırsa dudaklar daha çekici ve hoş görünür? Öncelikle dudakların nemli olması gerekir.

Bu yüzden kesinlikle ruj sürmeden önce bir dudak nemlendirici kullanılması gerekiyor. Böylelikle kullanılacak rujun da daha kalıcı olması sağlanabilir. Çünkü birçok ruj dudağa sürüldükten on beş dakika sonra kurumaya başlar.

Dudak Makyajı Tüyoları

Dudak makyajı yaparken tüm dudak makyaj ürünlerini bulundurmanıza gerek yok. Bazen ruj kullanmanıza dahi gerek yok. Öncelikle dudak makyajı için tercih edilen ürünlerin nemlendirici özelliği olması şart.

Ayrıca yağ içerikleri de yüksek olmalı. Yağ içeriği düşük ürünler bir süre sonra dudaklarda pul pul bir görüntü ile çirkin bir duruş sergileyebiliyor. Eğer, rujunuzun içeriğinde yağ yoksa dudaklarınıza bir parça dudak parlatıcısı sürün.

Bu hem dudaklarınızın daha parlak görünmesini de sağlayacaktır. Dudakların kalın görünmesini sağlamak, ince görünmesini sağlamak veya belirgin hale getirmek için çok fazla çaba harcamaya gerek kalmıyor. Çünkü dudak parlatıcısı ile dudaklar son derece dolgun ve seksi duracaktır.

Dudak Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Dudak makyajı yaparken, dudak makyajı ürünlerini satın almaktan çekinmeyin. Bir iki küçük dokunuş ile onları daha kalıcı ve kaliteli bir hale getirmek aslında elinizde. Bu tür ürünlerin kullanımlarını fırça ile sağlamaya özen gösterin.

Her renk kıyafetiniz için uygun renkte bir rujunuz olmasını tavsiye ederiz. Özellikle günlük ruj kullanımında, kadife izlenimi veren yumuşak dokulu rujlar ilk tercihleriniz arasında yer almalı. Her yıl değişen ruj modasının en yeni ürünlerini online alışveriş fırsatı sayesinde oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ama çerçeve klasik, eski model derseniz ruju dudak içinden dışındaki son noktaya kadar boyayın. Eğer dudaklarınızın ince görünmesini istiyorsanız, dudak içine fazla inmeyin. Bu tür ince dudaklarda en güzel ve narin dokunuşlar, dudak kenarına karakalemle yapılan küçük bir ben.

Dudak Makyajı Nasıl Temizlenmeli?

Dudaklarınızı temizlemeden kesinlikle yatağa girmeyin. Öncelikle eğer dudaklarınızı yıkamaya kalkarsanız, boya her yere dağılacaktır. Bu nedenle önce peçete ile silin sonra yıkayın. Yüzünüzü iyice temizledikten sonra mutlaka dudaklarınıza bir dudak bakımı kremi sürün.

Çünkü makyaj bir süre sonra kalıcı izler bırakabiliyor. Dudakların temizliği yapıldıktan sonra yüzün diğer bölümlerinin de itina ile incitmeden temizlenmesi gerekiyor. Senenin trend hareketi olarak şeftali tonları veya pembe tonları dudakta son derece doğal duruşlar sergiliyor. Bu şekilde dudaklar doğal görünürken aynı zamanda parlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.