sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Bronzlaştırıcı Güneş Ürünlerinin Özellikleri

Bronzlaştırıcı ürünlerin diğer güneş kremleri gibi ilk etkisi güneş ışınlarının UV ışınlarından korumak üzerine hazırlanmıştır. Kadınlar bronzlaşmayı genellikle daha seksi ve alımlı görünmek için isterler. Ama bronzlaştırıcı kremlerin en büyük özelliği içeriğindeki nem ve vitamin faktörleri ile cildi taze ve nemli tutmaya çalışmaktır.

Bu tür kremleri genellikle güneşe çıkan herkes kullanmalıdır. Özellikle güneş kremlerini tatile gitmeye gerek duymadan da dışarıya çıktığınız her gün kullanmanız cildiniz genç kalması için çok önemlidir. Özellikle güneşe öğle saatlerinde veya ikindin üzeri gibi çıkmayı düşünüyorsanız, mutlaka yüksek faktörlü bir koruyucu kullanın.

 Yüksek faktörlü koruyucular dik gelen güneş ışınlarından cildinizi korurken yaşlanmayı geciktirici etkilerini de devreye sokarak daha sağlıklı bir bronzlaşma sağlayacaklardır.

Bronzlaştırıcı Ürünlerin Alerjik Etkileri Var mı?

Bronzlaştırıcı ürünler daha çok sağlık açısından üretilen ürünlerdir. Bu tür ürünlerin genellikle alerjik etkileri yoktur. Ama çok beyaz bir cilde sahipseniz veya bir bebeğiniz varsa onun hassas cildinde ve kendinizde bu ürünleri kullanmadan önce bilek içinde test etmelisiniz.

Bu tür ürünlerin çok nadiren görülen alerjik reaksiyonları genellikle ciltte lekeler, kaşıntı ve egzama görüntüsü gibi kızarıklıklar ile ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız mutlaka doktorunuza başvurun. Ayrıca kullandığınız bronzlaştırıcı ürünün etkilerini ve son kullanma tarihini çok dikkatli okuyun.

İçeriğindeki etkin maddelere karşı duyarlı bir teniniz olmadığından emin olun. Her bronzlaştırıcı ürün farklı özellikler taşır. Bu özellikler ürünün içeriğine göre farklılaşır. Yapmanız gereken en güvendiğiniz markanın ürününü satın almaktır.

Bronzlaştırıcı Ürünlerin Kanser Gibi Etkileri Var mı?

Bronzlaştırıcı ürünlerin fiyatları ürün marka ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Yüz için kullanılan ürünler diğerlerine oranla daha pahalı olabilmekte. Çünkü yüz güneşe direkt olarak maruz kalır ve daha fazla faktöre ihtiyacı vardır.

Bronzlaştırıcı ürünler veya güneş kremleri kanserojen etki içermezler. Onların amacı zaten güneşin kanser etkisi yapan ışınlarından cildi korumaktır. Doğru kullanıldıklarında oldukça büyük etkilerini görebilirsiniz.

Uyguladıktan sonra tekrar suya girmeyin, en az yarım saat bekleyin. Böylelikle ciltte tam olarak emilimi sağlanır ve koruması uzun süre etkili olur.

Çocuklarda ve Büyüklerde Aynı Ürünler Kullanılabilir mi?

Çocuklarda bronzlaştırıcı ürünlerin kullanımı söz konusu olmamalı. Fakat güneş kremleri ve yağları kesinlikle farklı olmalı. Bir çocuk ile büyük bir insanın derisi aynı özellikleri taşımayacağından mutlaka ürünlerinin de farklı olması gerekir.

Birçok çocukta bu yüzden alerjik reaksiyonlara rastlanılabilmektedir. Aileler, denize giderken çocukların kremlerini unutup, kendi kremlerinden onlara da sürüyorlar. Bu davranış son derece yanlış.

Çocukların güneş ürünleri büyüklerinkine göre daha yüksek faktörler içeriyor. Bunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Ayrıca çocuklar için üretilen güneş ürünlerinin içerisindeki vitamin türleri ve nemlendirme oranları tamamen farklı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.