sadsad x
asdasd
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 105 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Büyük Bedenlerde Bluz Seçimleri

Büyük beden giyim tercihi başlı başına büyük bir iştir. İnsan ne giyerse giysin mutlaka bir yerden fire vereceğini düşünür. Öyle ise yapması gereken ilk şey aynada kendi fiziğine bakıp, alışverişi ona göre yapmaktır. Örneğin her büyük beden bayanın vücut yapısı bir değildir. Örneğin kimisinin beli incedir, kimisinin en çok yağı popo kısmında toplanmıştır.

 Kimisinin de en büyük derdi sadece göbeğidir. Büyük beden bluz alırken öncelikle salaş modeller tercih etmekte fayda var. Bu vücut hatlarını daha iyi gizlemeye yardımcı olacaktır. bu tarz bluzlar içinde kruvaze olan modeller de mevcut.

Ama göğüsleriniz büyükse böyle bir modeli tercih etmeyin. Popo kısmınız çok büyük değil ve vücudunuz orantılı bir şekilde kilo almışsa, alacağınız bluzun kısa ve hafif elastan olmasında bir sakınca yok.

Büyük Beden Gömlek Bluz Tercihleri

Büyük beden bluz kumaş ürünlerinde kullanılan malzemelerin özellikle rahat ve sıkıcı olmamasına özen gösterilmelidir. Bu tarzlarda terletmeme ve nefes alma özelliği çok önemlidir. bu sebeple kullanılan kumaş genellikle ekoseli veya delikli tercih edilir.

 Gömlek bluz modelleri diğer elastan tarzlara oranla daha rahat ve hareket özgürlüğü sağlıyor. Bu tarzlarda salaş V yaka veya tunik tarzı oduncu gömlekler ön plana çıkabiliyor.

Spor giyimin bluz modelleri arasında da yüzde doksan koton, yüzde on elastan kumaş ürünleri ile hem nefes alan hem de hareket özgürlüğü sağlayan bluzlar daha çok tercih alanlarına giriyor. Senenin büyük beden bluz renkleri ise genellikle ya çok açık, ya da çok koyu olarak kullanılıyor.

Büyük Beden Bluz Boyları Nasıl Olmalı?

Her ne kadar vücut orantılı ve düzgün olursa olsun, yine de kalçaların büyük görünme olasılığına karşılık mutlaka bir kısmının örtülmesinde fayda var. Ama kısa giyinmeyi sevenler için bele tam oturmayan ve harika desenlere sahip değişik modeller mevcut.

Üstelik bu tarz büyük beden bluz fiyatları da oldukça uygun. Çok cüzi paralarla ihtiyacınızdan da fazlasını satın alabilme gücüne sahipsiniz. Önemli olan bluz ile etek veya pantolon kombinin iyi sağlamak ve elit bir görüntüye kavuşmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.