sadsad x
asdasd
Rich Hair Saç Bakım Markasını Tanıyalım
30 Nisan 2018

RICH Hair Care, en üst düzeyde ürünleri ulaşılabilir fiyatlara sunan, Avrupa merkezli ve ödüllü saç bakım ürünleri markasıdır.

Gür Kirpiklere Nasıl Sahip Olunur
01 Ekim 2017

Kirpikler kadınlar için oldukça önemlidir. Gür ve koyu renkli kirpikler için makyajda özellikle kullanılan rimel(maskara) kirpiklerin daha kıvrımlı ve yoğun görünmesine yardımcı olur. 

Erkek Cilt Bakımında Nelere Dikkat Edilmeli
01 Ekim 2017

Erkeklerin en az bayanlar kadar cilt bakımına özen gösterdikleri yadsınamaz bir gerçek. Pek çok erkek genç yaşlardan itibaren daha çekici ve daha dinç bir cilt görünümü için kişisel bakım ürünleri kullanmaya başlıyor. Söz konusu erkek bakım ürünleri kullanımının erkek cildinde yaşlanma etkilerini geciktirdiği ve daha dinç ve daha genç bir görünüm sağladığı ise muhakkak. 

Markada İtalyan Esintisi Bvlgari
29 Eylül 2017

Lüks tutkunlarını şımartan marka saat, mücevher ve kozmetikte ismini dünyaya kanıtlamış kalitesiyle göz dolduran bir markadır. İtalya'nın şıklık ve zarafetini üzerinde taşıyan Bvlgari ünlülerin de en çok tercih ettiği ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

Erkek Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?
29 Eylül 2017

Erkek saç bakımı son zamanlarda giderek üzerinde durulan bir konu olmaktadır. Erkek saç bakım ürünleri ile saç dökülmesi en aza indirgenmekte, yeni saç çıkması sağlanmakta ve daha canlı bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Bakım Ürünlerindeki Dev Marka: Nivea
28 Eylül 2017

Hiç şüphesiz erkekler için de kadınlar için de kişisel bakım vazgeçilemez bir unsurdur. Günümüzde kişisel bakım denilince, hatta daha doğrusu bakım denilince genel olarak makyaj yapılması gibi bir algı oluşmuştur, hâlbuki kişisel bakım sadece makyajdan ibaret ve yahut da sadece kadınlar özgü olarak yapılan bir olay değildir. 

Wella Ürünleri Glorika'da
28 Eylül 2017

Uzun yılların getirdiği tecrübe ile özellikle saç boyası ve saç bakımı konusunda uzun bir yol alan ve yol gösterici hale gelen wella ürünleri, size muhteşem bir deneyim sunuyor. 

Makyajda Rujun Önemi
28 Eylül 2017

Kadınların makyaj yaparken tercih ettiği rujlar makyajı tamamlayan parçalardan biridir. Göz makyajı ile uyumlu ruj seçimi yapmak makyajın daha güzel görünmesine yardımcı olur.

Cildin Parlaması İçin Doğru Nemlendirici
28 Eylül 2017

Vücudun suya ihtiyacı olduğu gibi cildinde suya ve nemlenmeye ihtiyacı vardır. Cildin nemli oluşu daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Nemli bir cilt sağlıklı görüneceğinden cilde uygun nemlendirici tercih edilmesi gerekmektedir.

Fondöten Zararlı Mıdır?
25 Eylül 2017

Makyaj, her kadın için vazgeçilmezlerdendir. Tabi ki makyaj yapmayan kadınlarda bulunmaktadır. Fakat birçok kadın bu alışkanlıktan vazgeçememekte ve makyajı bir rutin olarak görmektedirler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.