sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bebeğinize Nasıl Bakıyorsunuz?

El üstünde tuttuğunuz hatta son derece hassas olarak büyüttüğünüz bebeğiniz ile ilgili bir şeyleri yanlış yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bir bebek dünyaya kolay gelmiyor. Her anne hamile olduğunu öğrendiği o ilk andan beri her şeyi sadece bebeği için yapıyor.

 Hal böyle olunca kendi bildikleri doğrunun en doğru olduğu konusunda fikirleri hiç değişmiyor. Bir bebek aşırı gazlıysa, iri bir bebekse, gereğinden fazla küçükse, yemiyorsa yapılacak işlemler rutindir. Bir bebek yemiyorsa ya karnı ağrıyordur, ya gazı vardır ya da diş çıkartıyordur. Eğer farklı bir sorunu yoksa. Bu durumda yapılacak şey bebeğinizi her banyodan sonra bebek losyonu ile rahatlatmak olacak.

Bebek Losyonu Nasıl Kullanılır?

Bebek losyonu ürünlerini bebeğinizin karnına yuvarlak hareketler ile masaj yapmak sureti ile uygulanabilir. Bu sayede bebeğinizin gazı gidecek ve banyonun verdiği keyifle karnını daha rahat doyurabilecektir. Özellikle anneler bu konuda biraz dikkatli olmalılar.

Çünkü yedikleri her şey sütte gaz yapabilir. Fakat bu yiyeceklerin vitamini olmazsa olmaz. Bu durumda anne bebeği için sütünde gaz giderecek baharat ve besinleri beslenmenin yanında tüketmelidir. Bebek losyonlarının bebeklerde ruhsal sağlığı da iyi yönde etkilediğini biliyor musunuz?

Bebek Losyonları Nasıl Temin Edilir?

Bebek losyonu olarak, bir gül suyunu, bir zeytinyağını veya bir hafif uçucu güzel kokulu lavanta yağını tercih edebilirsiniz. Fakat bebeğinizin cildinin hassasiyet derecesini bilmediğiniz için bizim önerimiz bu tür ürünleri güvenli bir yerden temin ediniz. Ayrıca bebek losyonu fiyatları oldukça uygun, ürün olarak bir o kadar da etkilidir.

Özellikle çok gazlı bebeklerde ve gece uykusuna hasret kalan bebeklerde son derece etkili bir yöntem. Yapmanız gereken bebek losyonunu bebeğin topuklarına, kulak arkalarına, bileklerine uygulamaktır. Gerekli beden egzersizleri de yaptırılarak bebekler son derece rahat bir uykuya yatırılabilirler.

Bebek Losyonu Hijyen İçinde Son Derece Önemli

Bebek losyonlarının sadece rahatlatıcı etkileri yok. Bebek losyonları aynı zamanda siteril bir temizleyicidir. Bebeklerin en büyük organı olan ciltlerinin temizliği çok önemlidir. Özellikle yeni doğan bebeklerin ciltleri bedenlerine biraz büyük gelir.

Üç kilonun üzerinde doğan bir bebeğin oda ısısı 24 derece, beden temizliği yüzde yüz olmalıdır. Özellikle bacak araları, koltuk altları ve boyun altı sık sık silinmeli ve temizlenmeli. Bu işlem sadece bebek losyonu ile yapılmalı. Eğer bu bölgeler yeteri kadar temizlenmez ise pişik ve isilik gibi sorunlara yol açabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.