sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bebek Banyo Ürünleri Nelerdir?

Bebek banyo ürünleri alırken anneler çok hassas davranmalıdır. Bebeklerin teni oldukça hassas olduğundan dolayı ona zarar vermeyecek banyo ürünleri tercih edilmelidir. Bebek banyo ürünleri seçimi kadar son kullanma tarihlerinin geçmiş olmamasına da dikkat edilmelidir. 

Bebeğiniz için alacağınız banyo ürünlerinin parfüm, boya ve kimyasal maddeler içermemesine dikkat edilmelidir. Doğal ve organik bebek banyo ürünleri kullanarak bebeklerinizin cildinin kurumasının ve tahriş olmasının önüne geçebilirsiniz.

Bebek banyo ürünlerinin içeriği kişiden kişiye ve ihtiyaçlara göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Bebek küveti, küvet filesi, küvet için ayak, banyo oyuncakları, banyo süngeri, banyo için su termometresi, bebek bornozu, baş havlusu, alt değiştirmek için banyo aparatı, pişik kremi, cilt bakım losyonu, parfümsüz ve göz yakmayan bebek şampuanı, banyo sabunu, bebek yağı, bebek kovası, bebek losyonu, bebek banyo köpüğü, bebek bakım kremi, bebek tırnak makası, saç tarağı, çamaşır deterjanı, çamaşır yumuşatıcısı gerekli bebek banyo ürünleri arasında yer almaktadır.

Bebek Küveti Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

Bebek banyo ürünlerinin içeriği oldukça geniştir. Ancak bebek banyo ürünleri alırken kaliteli ve sağlıklı banyo ürünleri alınması gerekmektedir.

Bebek küveti alacak olan annelerin ayaklı veya katlanabilir banyo küveti seçmesi gerekmektedir. Seçilen küvetin giderli bebek küveti olması kullanışlılık bakımından önemlidir.

Almış olduğunuz plastik küvetlerin dayanıklı ve güvenilir plastik malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir.

Bebek Banyo Ürünlerini Doğru Bir Şekilde Seçmenin Önemi

Bebeğin banyosu ailelerin en önem vermesi gereken konuların başında gelmektedir. Bebeklerin hassas ve narin bir cilde sahip olması nedeniyle doğru bir şekilde yıkanması ve temizlenmesi önemli konulardandır.

Bebek banyo ürünleri alırken bilinen kaliteli markaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bebeğe zarar vermeyecek banyo ürünleri alınması önemlidir. Bebeğin bornozu ve havlusu yumuşak ve pamuklu kumaştan üretilmeli ve bebeği sıcak tutmalıdır.

Bebek küveti seçerken çok yer kaplamayan, katlanabilir ve içerisindeki su boşaltılabilir bebek küvetleri tercih edilmelidir.

Bebek şampuanı seçecek olan anneler en az oranda sabun ve deterjan barındıran şampuanları tercih etmelidir.  Ph değeri 7.5 değerinin altında olan ve çok köpürmeyen bebek şampuanları tercih edilmelidir.

Bebek şampuanlarının göz yakmaması, alerjan kimyasallar içermemesi ve koku, boya maddesi gibi unsurları içerisinde barındırmaması gerekmektedir. Bebek banyo ürünleri fiyatları markalara ve seçilen ürünün kalitesine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle anneler ihtiyaçlarına ve bebeklerinin hassas ciltlerine uygun ürünler seçmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.