sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 25 26 27
Toplam 524 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 25 26 27

Parfümler Kişiliğinizi Yansıtır

Kişisel bakım ve güzelliğin tamamlayıcısı olan parfümler, kadınlar ve erkekler tarafından günlük ve özel günlerde kullanım özelliklerine göre farklı koku içeriklerindeki ürünlerdir.

Parfümlerin kokuları, renkleri, özel tasarım şişeleri ile cezp edici görselliğe sahip olmalarının yanında, tercih ettiğiniz kokuya göre kişiliğinizi de ortaya koyduğunuz bir gerçektir.

Çiçek temalı, baharat ağırlıklı, doğal, farklı, daha ağır ya da daha hafif kokulardan teninize uygun olanını seçmek önemlidir. Aynı parfüm farklı kişilerde farklı koku hissi uyandırabilmektedir.

Hangi Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Bayanların öncelikli olarak daha çok tercih ettiği parfüm kullanımında ve tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Giyimden yeme alışkanlığına kadar her şeyin göz önünde bulundurulması hem erkek hem de kadın parfüm seçiminde gereklidir.

Spor giyimi tercih eden bayanların daha fresh, doğal kokuları tercih etmesi tavsiye edilirken, şık ve topuklu ayakkabı ile tamamlanmış bir kıyafet içindeki kadının baharatlı kokuları tercih etmesi önerilmektedir.

Sabah saatlerinde daha çok çiçek kokusu zeminli parfümler kullanılabilir, akşam saatlerinde daha yoğun kokular tercih edilmelidir. Yaz dönemlerinde çiçeksi, kış dönemlerinde soğuğa dayanıklı molekülleri ile baharatlı kokular tercih edilmelidir.

Parfüm Kullanırken Dikkatli Olun

Parfüm seçiminde oldukça zorlanmanız mümkündür. Oldukça şık, renkli ve mis gibi bir dünya içinden sizin dünyanızı bulmak elbette çok zordur. Unutulmamalıdır ki, kendinize, teninize, kişiliğinize ve yaşam şeklinize en uygun olan parfümü ilk seferde bulamayabilirsiniz.

Bulunacağınız ortam, kıyafetiniz, yaşınız, mevsim gibi pek çok faktör parfüm seçimini etkileyecek faktörlerdir. Bayanların kişisel bakımlarında eksik etmediği kadın parfüm ürünleri vazgeçilmez tamamlayıcı unsurlardır. En doğru kokuyu en doğru zamanda kullanmaya özen gösterilmelidir.

Parfüm Seçerken Aldanmayın

Kadın parfüm sektörü oldukça geniş yelpazedeki marka ve ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. İnternet üzerinden, mağazadan nereden alıyorsanız alın fiyatına göre ürünün orijinal olduğuna karar veremeyeceğinizi bilmelisiniz.

Pahalı ürünlerin yer aldığı parfüm sektöründe her zaman en pahalı ürün en iyi üründür anlamına gelmez. Orijinal kadın parfüm fiyatları elbette daha pahalı olacaktır. Orijinal dahi olsa cilde temas ettirilirken cimri davranılması gereken parfümlerin sahtelerinden mümkün olduğunca iyi bir araştırma yaparak uzak durulması sağlık açısından önemlidir.

 

En çok aranan Kadın Parfüm Markaları;

Gucci Bayan Parfüm, Tom Ford Bayan Parfüm, Diesel Bayan Parfüm, Narciso Rodriguez Bayan Parfüm, Estee Lauder Bayan Parfüm, Dior Bayan Parfüm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.